Skirtingas rungtynių puses sužaidęs „Rytas“ sutriuškino „Pieno žvaigždes“

AutoriusLKL.LTFotoBNS

Pirmoje rungtynių pusėje puolimo mašiną įspūdingai užkūręs Vilniaus „Rytas“ (3-0) po pertraukos atsipalaidavo, bet pergalės iš savo rankų nepaleido.

Donaldo Kairio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 106:82 (36:19, 29:22, 15:22, 26:19)  nepaliko vilčių Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (1-2).

Įspūdingą taiklumą demonstravusi Vilniaus ekipa jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 16:5, o dar net neįpusėjus antrajam kėliniui jau triuškino varžovus dvigubai 52:26.

Pirmoje mačo pusėje siautęję šeimininkai iš toli atakavo net 77 proc. taiklumu (10/13), todėl ilsėtis komandos išėjo „Rytui“ užtikrintai pirmaujant 65:41.

Svečiai iš Pasvalio rankų nenuleido ir po pertraukos sugebėjo sugrąžinti intrigą. Gedimino Petrausko auklėtiniai pristabdė vilniečių puolimą bei priartėjo 61:76.

Lemiamame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ prisivijo dar labiau (75:86), tačiau tai buvo viskas, ką šiai komandai pavyko padaryti. Paskutinėmis minutėmis atsilaikęs „Rytas“ šventė pergalę.

Valensijos ekipai nusileidęs „Žalgiris“ patyrė pirmą nesėkmę Eurolygoje

A. Veryga apie „Žalgirio“ rungtynes: jeigu ateinate, dėvėkite kaukes, laikykitės atstumų