Skirtas finansavimas J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektui

Skirtas finansavimas J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektui

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė gavo beveik 542 tūkst. Eur miesto investicinei aplinkai gerinti. Vyriausybė skyrė finansavimą J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektui ir įrengti šviesoforą Ramygalos g., prie „AQ Wiring Systems“ įmonės.

J. Janonio g. sujungti su „Via Baltica“ skirta 474 tūkst. Eur. Savivaldybės duomenimis, bus atlikta dalis rangos darbų, nes iš viso reikia apie 2,2 mln. Eur. Miestas prisidės finansuodamas penktadalį išlaidų ir vėl kreipsis į aukščiausias šalies institucijas, kad toliau būtų skiriamos reikalingos lėšos.

Įgyvendinus projektą būtų patenkinti Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusių įmonių ir būsimų investuotojų lūkesčiai – jie galės transporto srautus nukreipti tiesiai į   „Via Baltica“, mažindami eismo intensyvumą J. Janonio, Pramonės, Klaipėdos g. Tikimasi, kad tai didins LEZ patrauklumą, sudarys palankias sąlygas kurti naujų darbo vietų, pritraukti investicijų.

BIC

Šviesoforų postui ties Ramygalos g. 190 ir 194 įrengti skirta 67,7 tūkst. Eur.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.