Skaistakalnio parke jaunimas piknike sportavo, šėlo ir diskutavo svarbiomis temomis papildyta nuotraukų...

Skaistakalnio parke jaunimas piknike sportavo, šėlo ir diskutavo svarbiomis temomis papildyta nuotraukų galerija

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Skaistakalnio parke sekmadienį aidi Panevėžio jaunimo piknikas, į kurį susirinko ne tik jaunimas, jaunos šeimos, bet ir tie, kurių širdys jaunos.

Renginio organizatorė Gabija Jurkėnaitė pasidžiaugė, kad kiekvienais metais dalyvių vis gausėja.

BIC

„Jei pirmą kartą, prieš trejus metus, mūsų buvo negausus būrys, tai jau pernai pritraukėme nemažai jaunų žmonių. Tik šiek tiek oras pamaišė“, – prisiminė pirmus kartus Gabija.

Piknikas – pilnas veiklos. Renginio dalyviai varžėsi sporto rungtyse. Aktyvių veiklų zonoje turėjo ką veikti ir suaugę, ir vaikai. Juolab kad piknike dalyvavo ir jaunos šeimos su savo mažyliais.

Nenusiteikusieji aktyviam laisvalaikiui tiesiog klausėsi muzikos. Atrakcijos paruoštos ir mažesniems – piknike dalyvauja ir jaunos šeimos.

Be to, kad jaunimo piknike buvo galima aktyviuose žaidimuose, pasivaržyti, vyko prasmingos diskusijos įvairiomis temomis.

Diskutuota ne tik apie Europos kultūros paveldo metus ir bandyta išsiaiškinti, ar tai tik nostalgiškas žvilgsnis į praeitį ar galimybė ateities kartoms bei diskutuota, kas būtų Lietuva be Panevėžio.

Jaunimo piknike skambėjo gyva muzika. Koncertavo Kotryna Tendziagolskyte, grupe Astraja ir Gabija Aleknavičiūte.

Panevėžio jaunimo pikniko diena užsibaigs filmu „Grąžinti Nepriklausomybę“.

Daugiau nuotraukų rasite JP.lt profilyje socialiniame tinkle „Facebook“.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.