Panevėžiečiai Anapilin išlydėjo signatarą J. Beinortą

Panevėžiečiai Anapilin išlydėjo signatarą J. Beinortą

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Luko VARANAUSKO nuotr.

Šiandien Panevėžys atsisveikino su Lietuvos Nepriklausomybės akto signataru Juliumi Beinortu. Tai jau 35 Lietuvos nepriklausomybės akto signataras, iškeliavęs Anapilin.

Šiam iškiliam ir garbingam panevėžiečiui J. Beinortui gerų žodžių negailėjo bičiulis Vitalijus Satkevičius, žygeivis Algimantas Stalilionis, bendramintis europarlamentaras Algirdas Saudargas. Jie Julių vadino Lietuvos patriotu, aktyviu politiku ir labai sąžiningu bei kruopščiu žmogumi.

BIC

Su Anapilin iškeliavusiuoju atsisveikino ir galvas nulenkė Signatarų klubo nariai.

Signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė naujienų portalui JP sakė, kad velionį J. Beinortą pažinojo jau seniai.

„Pažinojau Julių beveik 30 metų, nuo 1990 metų, kai buvome išrinkti į Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą. Julius buvo tikras lietuvis – lietuvybės klausimu jis neturėjo jokių kompromisų. Buvo giliai tikintis žmogus, bet, manau, Julius buvo ne krikdemas, bet daugiau tautininkas savo dvasia. Jam rūpėjo Lietuva, paveldas, kalba, tradicijos. Tai buvo jo gyvenimas ir tai buvo ne vaidyba, o tikra – giliai iš širdies. Tuo pačiu jis buvo labai paprastas žmogus“, – išsakė pačius gražiausius žodžius B. Valionytė ir tęsė:

„Signatarai leidžia knygas apie iškeliavusius Anapus. Tokia knyga bus išleista ir apie J. Beinortą.“

Atsisveikinimas su J. Beinortu

Julius Beinortas

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.