11 C
Panevėžys
Sekmadienis, 22 birželio, 2025

Šiauliuose, Telšiuose ir Laukuvoje užfiksuoti katastrofiniai lietūs

AutoriusBNS
FotoBNS

Šiauliuose, Telšiuose ir Šilalės rajone, Laukuvoje, pirmadienį fiksuotos katastrofinės liūtys, daugelyje vietovių – stichiniai lietūs, BNS informavo Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Jos duomenimis, trijuose miestuose iškrito daugiau kaip 90 milimetrų kritulių.

„Katastrofinis lietus, kur minėjau Šiauliuose, Telšiuose, Laukuvoje, per 12 valandų – virš 90 milimetrų, na tai čia viso mėnesio norma per pusę paros“, – BNS sakė meteorologas Gytis Valaika.

Katastrofiniu lietumi laikoma liūtis, kai iškrenta daugiau kaip 80 milimetrų kritulių per 12 valandų, stichinis lietus – tarp 50 ir 79 milimetrų.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Prasideda vasaros audrų sezonas – kas antras šalies gyventojas nerimauja dėl galimų nuostolių turtui

JP Redakcija

Nukentėjęs kas ketvirtas lietuvis: ekspertai perspėja, kaip apsaugoti namus nuo artėjančių audrų

JP Redakcija

Čepkelių rezervate praūžė viesulas – pasieniečiams teko gelbėtis nuo daugybės virstančių medžių

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads