Šiais metais Panevėžio mokyklas baigs 908 abiturientai

Šiais metais Panevėžio mokyklas baigs 908 abiturientai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Lietuvos mokyklose abiturientams šią savaitę skamba paskutinis skambutis. Šiais metais bendrojo ugdymo mokyklas baigia 23,7 tūkst. abiturientų.

Panevėžyje bendrojo ugdymo mokyklas baigs 908 abiturientai.

BIC

Pernai su mokykla atsisveikino daugiau nei 25 tūkst. dvyliktokų ir gimnazistų. Panašiai tiek pat abiturientų mokyklas baigė ir užpernai.

Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, abiturientams pagrindinė brandos egzaminų sesija mokyklose dar truks iki birželio 20 dienos.

Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Minolė Petronytė-Kairienė naujienų portalui JP aiškino, kad paskutinis skambutis gimnazijose skambės 908 abiturientams.

„Tiek abiturientų baigia mokslus gimnazijose, bet egzaminus laikys 1392 moksleivių, iš jų 484 abiturientai baigia profesines, suaugusiųjų ir jaunimo įstaigas. Tai moksleiviai, kurie mokosi Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo Profesinio rengimo ir M. Rimkevičaitės profesinio rengimo centruose“, – suskaičiavo abiturientus M. Petronytė-Kairienė.

Pernai Panevėžio gimnazijos išleido 899 abiturientus, o 2017 metais buvo 954.

2018 metais profesines, suaugusiųjų ir jaunimo įstaigas baigė 349 moksleiviai.

Norint gauti brandos atestatą, šiemet reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą.

Privalomas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyks birželio 1 dieną, šeštadienį, o brandos egzaminų sesija truks iki birželio 20 dienos.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.