Šeštadienis, 20 balandžio, 2024

SFK „Panevezys“ draugiškose rungtynėse nusileido Kauno „Žalgiriui“

AutoriusJPFotoERIKAS LAUŽADIS
Rungtynių akimirka.

Salės futbolo komanda „Panevėžys“ šiandien žaidė paskutines draugiškas rungtynes pieš prasidedant Futsal A Lygos čempionatui. „Panevėžys“ Prienų sporto arenoje susitiko su Kauno „Žalgiriu“.

Panevėžio miesto komanda permainingose ir atkakliose rungtynėse, rezultatu 5:4 (3:1), pralaimėjo Kauno „Žalgirio“ futsal komandai.

Pirmojo kėlinio metu, du įvarčius „Panevėžio“ komandai pelnė Edgaras Baranauskas. Antrojo kėlinio metu, po vieną įvartį pelnė Tadas Markevičius ir Mantas Adomėnas.

Šiose draugiškose rungtynėse „Panevėžio“ vartus gynė neseniai prie komandos prisijungęs Lietuvos nacionalinės futsal rinktinės vartininkas Egidijus Žagaras.

„Salės futbolas man nėra nauja sporto šaka, o jausmas buvo labai geras. „Panevėžio“ komanda mane labai nustebino savo žaidimu ir tai parodė mūsų norą pasirodyti kuo geriau. Žinau, kad su komanda eisime labai toli ir dėl to, esu labai laimingas. Noriu atiduoti visas savo jėgas Panevėžio miesto komandai. Tad tikiuosi, kad tai pasimatys rungtynių metu“, – kalbėjo E. Žagaras.

Šios dienos pralaimėjimas – tai pirmasis SFK „Panevezys“ pralaimėjimas, pasirengimo čempionatui cikle. Panevėžiečiai jau kitą sekmadienį, spalio 17 dieną, pirmame Futsal A lygos čempionato ture susitiks toje pačioje Prienų arenoje su Kauno „Žalgiriu“. Rungtynių pradžia 20 val.