Šeštadienį Velžyje – nemokamas žirgų pasirodymas

Šeštadienį Velžyje – nemokamas žirgų pasirodymas

Vilda LUKAITYTĖ / Organizatorių nuotr.

Šeštadienį vyks jau tradicija tapusios žirgų konkūro varžybos Velžyje. Šiais metais tokios varžybos šiame miestelyje rengiamos ketvirtą kartą. Raiteliai varžysis net 4 konkūruose ir bandys laimėti „Velžio taurę“.

Renginio pradžia 11 val. Norintys stebėti žirgų rungtynes, galės tai daryti visiškai nemokamai.

Pačiame pirmame konkūre varžysis ne tik patys mažiausi raiteliai, bet ir patys mažiausi žirgeliai – poniai. Jiems kliūčių aukštis keliamas iki 40 centimetrų. Raiteliai su poni klasės žirgeliais privalės per kuo trumpesnį laiką užbaigti maršrutą.

BIC

Antrajame konkurse varžysis ne patys mažiausiai, tačiau patys jauniausi ir mažiausiai patirties turintys žirgeliai ir jų raiteliai. Žirgų amžius negali viršyti 4 -5 metų arba dalyvaujantis žirgas negali būti startavęs varžybose seniau prieš metus, o raitelių amžius negali būti didesnis nei 18 metų.

Trečiajame konkūre varžysis visi norintys raiteliai ir jų žirgai. Čia kliūčių aukštis keliamas iki 80 centimetrų. Duetas norintis patekti į prizinę vietą privalo maršrutą baigti kuo greičiau ir be baudos taškų.

Paskutiniajame konkūre raiteliai varžysis dėl „Velžio taurės“. Šiame maršrute kliūtys keliamos aukščiausiai iki 1 metro, o tie duetai, kurie paklius į persirungimą šoks per kliūtis, kurių aukštis 110 centimetrų.

Varžybų nugalėtojams bus įteikti Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centro įsteigti diplomai, Velžio seniūnijos taurės, žirgams – rozetės.

Šios šventės organizatoriai Liūdynės kultūros centro Velžio padalinys ir žirginio sporto klubo „Pasaga“ direktorius Antanas Buganauskas tikisi kaip ir kiekvienais metais gausos žiūrovų palaikymo gero oro ir aišku puikios nuotaikos tiek dalyviams tiek stebėtojams.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.