Seniūnaičiai pradeda rinkti panevėžiečių parašus

Seniūnaičiai pradeda rinkti panevėžiečių parašus

JP / Pixabay.com nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės kandidatai į naujuosius Senvagės, Pramonės, Rožyno, Nevėžio ir Sodų seniūnaitijų seniūnaičius pradeda rinkti juos palaikančių gyventojų parašus. Parašų rinkimas tęsis iki gruodžio 20 d.

Savivaldybė pranešama panevėžiečiams, kad galima sulaukti kandidatų ar jų komandos narių vizito – jūsų prašys apklausos lape parašu patvirtinti pritarimą kandidatūrai.

Pramonės seniūnaičiu  pretenduoja tapti Alfonsas Bička, Rožyno – Rasa Jučienė, Nevėžio – Regina Tinterienė ir Enrika Vitonienė, Senvagės – Gintaras Šileikis ir Vida Kazanavičiūtė bei Sodų – Algis Čeponis.

BIC

Panevėžys jau turi išrinktus 5 naujus seniūnaičius. Naująja Katedros g. seniūnaite tapo Sandra Vilčinskienė, Parko – Virginijus Viržintas, Skaistakalnio – Džiuljeta Morkūnienė, Pilėnų g. – Sigitas Tribuišis, Kniaudiškių g. – Bronius Vaitiekūnas.

Seniūnaičiai renkami 4 metų kadencijai.

Primename, kad Panevėžys padalytas į 10 seniūnaitijų: Rožyno, Nevėžio, Senvagės, Katedros g., Skaistakalnio, Pilėnų g., Sodų, Kniaudiškių g., Parko ir Pramonės. Seniūnaitis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams Savivaldybėje, sprendžia aktualiausias bendruomenės problemas prižiūrint gyvenamosios vietovės teritoriją, plėtojant ir organizuojant kultūrinį gyvenimą.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.