Seimo narį Panevėžio valdžia atkėlė arčiau miesto centro

Seimo narį Panevėžio valdžia atkėlė arčiau miesto centro

Raimonda MIKUČIONYTĖ / "Facebook" nuotr.

B. Matelis.

Seimo narys panevėžietis Bronislovas Matelis persikraustė į naują biurą. Panevėžio miesto savivaldybė parlamentarui patalpas skyrė Savanorių aikštės 12-ojo pastato antrajame aukšte. 

Seimo narys B. Matelis naujienų portalui JP pasakojo, kodėl buvo priverstas kraustytis į kitas patalpas.

„Senasis biuras Vasario 16-osios gatvėje atsidūrė patalpose, kurias Savivaldybė privatizavo. Todėl buvusio dar neprivatizuoto kabineto koridorius naujų šeimininkų buvo užverstas vamzdžiais. Visur pilna dulkių, nes daug kas aplinkui keičiama ir griaunama. Be to, to buvusio kabineto langų nebuvo galima varstyti, nes galėjo iškristi į gatvę. Todėl ir buvau priverstas prašyti naujų patalpų biurui“, – aiškino politikas.

BIC

Pasak jo, Savivaldybė paskyrė patalpas Savanorių a. 12 pastato, antrajame aukšte, priešais Autobusų stotį.

„Patalpos irgi apleistos, bet kentėti galima. Bent jau koridoriuje nesimėto vamzdžiai ir rinkėjams patogiau užeiti. Tik dar nepakabinau iškabos, kad lengviau būtų galima surasti naują biurą“, – pasakojo Seimo narys B. Matelis, o pasiteiravus, kokius klausimus tenka su rinkėjais gvildenti, atsakė:

„Rinkėjai ateina kartais tik pasikalbėti. Apie savo jaunystę tremtyje, apie valdžią ir kitus dalykus. Guodžiasi, kad jų neišklauso niekas, vaikai toli, o kaimynai per jauni, kad juos suprastų. Taip ir kalbuosi su jais. Dar ateina skųstis kaimynais. Tokiems pasiūlau vienintelę išeitį – susitaikyti ir patiems išspręsti problemas. Valdžia nepajėgi išspręsti gyventojų tarpusavio santykių, jeigu jie patys to nesiekia.“

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.