Seimo narei – naujos pareigos Karsakiškio parapijoje

Seimo narei – naujos pareigos Karsakiškio parapijoje

JP / JP nuotr.

Panevėžio vyskupijos Karsakiškio Nukryžiuotojo Jėzaus parapijos administratorius kunigas Jonas Morkvėnas vakar, pirmąjį Advento sekmadienį, išklausęs parapijos žmonių ir remdamasis bažnytine teise, penkeriems metams paskyrė Seimo narę Rasą Juknevičienę Karsakiškio Nukryžiuotojo Jėzaus parapijos Pastoracinės tarybos nare.

Pasirašytame paskyrime kunigas J. Morkvėnas R. Juknevičienei dėkoja už parlamentarės atliktus darbus ir meldžia Dievą, kad duotų gerą sveikatą ir daug jėgų nuoširdžiai darbuotis parapijos gerovei.

Apie šį paskyrimą savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalinusi Seimo narė R. Juknevičienė rašė, jog pirmąjį Advento sekmadienį sulaukė naujų iššūkių.

BIC

„Buvau pasiūlyta ir išrinkta į savo Karsakiškio parapijos Pastoracinę tarybą. Laukia nauja patirtis ir atsakomybė“, – rašė politikė.

Untitled
Apie paskyrimą savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalinusi Seimo narė R. Juknevičienė rašė, jog pirmąjį Advento sekmadienį sulaukė naujų iššūkių.

Pastoracinė taryba – Romos katalikų parapijos institucija, atliekanti pastoracinę veiklą parapijoje, dekanate.

Pastoracinė taryba gali būti vadinama ir Parapijos taryba, sprendžianti visus einamuosius parapijos reikalus, atstovaujant parapijiečių atstovams.

Pastoracinė tarybos veikla sietina daugiau su sielovada; Parapijos tarybos atveju rūpinamasi ir visais kitais klausimais, – remontu, patalpomis, finansais bei kt.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.