Savivaldybėje – svečiai iš septynių pasaulio šalių

Savivaldybėje – svečiai iš septynių pasaulio šalių

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybėje viešėjo M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos projekto ERASMUS+ programos bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Closing the Gap in ICT“ dalyviai iš 7 šalių: Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos, Bulgarijos ir Švedijos. Iš viso 39 dalyviai – 23 mokiniai ir 16 mokytojų.

„Malonu jus matyti Panevėžyje. Jūsų vizito tema – informacinės ir komunikacinės technologijos – labai įdomi ir aktuali šiandienos kontekste, ypač tai svarbu jaunimui. Neabejoju, kad Jūsų kartos žmonės ir bus tie, kurie sumažins informacinę ir technologinę atskirtį tarptautiniame lygmenyje. Linkiu  įdomios viešnagės, malonių susitikimų, išsivežti kuo geresnių įspūdžių iš mūsų miesto“, – sveikindamas svečius sakė meras Rytis Račkauskas.

ERASMUS+ programos projektu siekiama pagerinti informacinių komunikacinių technologijų (IKT) naudojimo galimybes ugdymo procese. Stengiamasi nagrinėti daug temų – nuo matematikos, anglų kalbos iki patyčių mokykloje.

BIC

Suburta komanda iš įvairių ES mokymo institucijų padeda susipažinti ir suprasti skirtingų šalių kultūrų požiūrį.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.