Savivaldybėje – panevėžiečių fotografų paroda

Savivaldybėje – panevėžiečių fotografų paroda

Panevėžio miesto savivaldybės II a. fojė eksponuojama Panevėžio fotografų draugijos metų paroda.

„Mūsų – beveik trys dešimtys, ir mes – Panevėžio fotografų draugija, pavasarį švęsianti penkerių metų sukaktį. Sakysite, dar labai vaikiškas amžius? Žmogui – taip. Draugijai – jau laikas parodyti, ką sugeba, kuo gyvena. Ką sugebame, pamatysite šioje mūsų parodoje. Tik jeigu kas nors tikisi įžvelgti parodos darbus vienijančią idėją, turėsime atsiprašyti ir pakviesti į būsimas parodas, kuriose bandysime būti ne vien fotografais, bet ir tapti komanda. O kol kas siūlome pažiūrėti į darbus kaip į kiekvieno autoriaus prisistatymą, kadangi ir patys dar gerai vienas kito nepažįstame – pastaraisiais mėnesiais draugijos narių skaičius sparčiai augo, ir naujųjų mūsų draugų nuotraukos sudaro net trečdalį parodos“, – taip savo parodą pristato fotografai.

Panevėžiečiai fotografai tiksi, jog metų parodos taps tradicinėmis, padedančiomis draugijos nariams pažvelgti į savo nuotraukas kitomis akimis, geriau įžvelgti ir teigiamus dalykus, ir klaidas, ir tuo pačiu tobulėti. Parodoje kiekvienas draugijos narys rado savo vietą, savo galimybę parodyti, kaip jis mato pasaulį.

BIC

Draugijos tikslai – suburti fotografija besidominčius žmones, populiarinti fotografijos meną, organizuoti bei remti parodas, fotosesijas, susitikimus su žinomais fotografais, diskusijas, mokymus ir kt.

Panevėžio fotografų parodos autoriai: D. Augustinienė, P. Barkauskas, O.Butkus, E. Čerškienė, K.Čerškus, Š. Čiplys, I. Dambrauskė, T. Domkus, D. Gedgaudienė, V.Grigonis, R. Grubinskas, Ž. Kropas, L.Marcinkevičienė, U.Mikaliūnas, V. Paskačius, R. Raicevičius, A. Samuolis, V. Šukys, A. Troščenka, I. Urbaitė, M. Urbonas, J. Vaičikonis, K. Vainauskas, R. Vasiliauskienė, E.Zubienė, A. Žeruolis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.