21.2 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 birželio, 2024

Savivaldybėje – diskusija apie jaunimo užimtumą Panevėžyje

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko Jaunimo reikalų departamento inicijuotas susitikimas su įvairiomis Panevėžio miesto savivaldybės institucijomis ir jų atstovais, dirbančiais su jaunimo politikos formavimu bei įgyvendinimu Panevėžio mieste. Susitikimo metu diskutuota apie jaunimo politikos plėtrą Panevėžyje bei jaunimo užimtumo skatinimą savivaldybėje.

Savivaldybės administracijoje vykusiame susitikime dalyvavo Jaunimo reikalų direktorius V. Trapinskas bei departamento vyriausioji specialistė A. Tiškutė, Panevėžio miesto savivaldybės vicemeras A. Varna, administracijos direktoriaus pavaduotoja S. Jakštienė, Jaunimo reikalų koordinatorė T. Balčiūnaitė bei mero patarėjas D. Labanavičius, savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos narys T. Bilevičius, Atviro jaunimo centro direktorė D. Juodelienė, Panevėžio jaunimo informavimo centro vadovas B. Bylinskis bei Panevėžio teritorinės darbo biržos direktoriaus pavaduotoja A. Biguzienė.

Susirinkę įvairių institucijų bei įstaigų atstovai diskutavo apie Panevėžio miesto darbus bei veiksmus, siekiant skatinti aktyvų ir produktyvų jaunimo politikos įgyvendinimą savivaldybėje. Aptartos buvo ir jaunimo garantijų iniciatyvos bei jų rezultatyvumas, specialistų keliama problematika.

Atviro jaunimo centro vadovė D. Juodelienė pabrėžė, kad svarbu tobulinant Atviro jaunimo centro veiklą į ją įtraukti ne tik aktyvų jaunimą, o tobulinti darbuotojų kompetencijas mobiliojo darbo srityse bei pradėti įgyvendinti šią jaunimo įtraukimo į užimtumą veiklą ir Panevėžio mieste.

Susitikimo metu, akcentuojant atstovaujamosios jaunimo politikos svarbą, buvo nepamirštos ir institucijos bei veikiančios tarybos, atstovaujančios jaunimo interesams. Diskusijų metu išryškėjo gerus rezultatus žadantys Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos veiklos ir idėjų planai, buvo bendrauta apie miesto jaunimo organizacijų keliamą problematiką, skėtinės jaunimo organizacijų tarybos veiklos reikalingumą.

Jaunimo reikalų departamento vadovas V. Trapinskas pabrėžė, kad Jaunimo reikalų tarybai labai svarbu į savo veiklą įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių, o priimamus sprendimus bei klausimų svarstymo procesus, siekiant pilnavertiškai informuoti jaunuosius panevėžiečius, siūlė aktyviai viešinti. Taip pat V. Trapinskas akcentavo Jaunimo reikalų departamento formuojamą poziciją, jog jaunimo politika Lietuvoje turi būti grįsta žiniomis ir faktais.

Nepamirštos liko ir Panevėžio atviros jaunimo erdvės bei jų patrauklumas jaunimui. Savivaldybės administracijos atstovai dalinosi erdvių darbo patirtimis bei svarstė plėtros ir veiklos tobulinimo galimybes.

Susitikimo metu Jaunimo reikalų departamento atstovams pristatyta Panevėžio miesto savivaldybės formuojama bei įgyvendinama jaunimo politika, strateginiai dokumentai ir planai, kaip skatinti jaunimo politikos įgyvendinimą ir formavimą savivaldybėje.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Tyrimas atskleidžia Panevėžio privalumus ir galimybes: miestas tampa vis patrauklesnis jaunimui

confident-noyce

Seime skinasi kelią iniciatyva dėl jaunimo darbuotojo profesijos įteisinimo

confident-noyce

Panevėžio jaunimui – sudarytos galimybės įsidarbinti vasarą

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau