Savivaldybėje atidaryta fotografijų paroda

Savivaldybėje atidaryta fotografijų paroda

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje atidaryta projekto – konkurso „Mūsų krašto pasididžiavimas – pavyzdys jaunajai kartai“ fotografijų paroda. Projekto tikslas – pagerbti ir pristatyti Panevėžio kraštui labiausiai nusipelniusius žmones, pateikti juos kaip pavyzdį jaunajai kartai.

Sveikinimo žodį tarę Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Janina Gaidžiūnaitė pasidžiaugė puikia paroda.

Parodoje pristatoma 18 Panevėžio krašto šviesuolių: mokytojų, kultūros darbuotojų, menininkų, paveldo ir istorijos saugotojų, duonos kepėjų bei kitų profesijų žmonių. Tai Jovita Barolienė (Geležių pagrindinės mokyklos mokytoja), Stasė Blažienė (savamokslė tautodailininkė iš Piniavos), Valerija Bartulienė (meno vadovė, aktyvi kultūros puoselėtoja iš Miežiškių), Janina Bikinienė (žolininkė, paveldo puoselėtoja iš Trakiškio), Eduardas Titas (tautodailininkas, medžio drožėjas iš Miežiškių), Stasė Eigirdienė (naminės duonos kepėja iš Nevėžio kaimo), teologas Gediminas Jankūnas (Krekenavos Švč. M. Marijos ėmimo į dangų mažosios bazilikos klebonas), Audronė ir Albinas Kisieliai (Radviliškių kaimo kepyklos vadovai, naminės duonos kepėjai, paveldo saugotojai), Jonas Rimantas Banevičius (buvęs mokytojas, mokyklos direktorius, Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas iš Naujamiesčio), Antanas ir Regina Slučkos (gamtininkai, zoologai – herpetologai, egzotinių gyvūnų augintojai, mokytojai iš Raguvos), Loreta Kubiliūnienė (Ramygalos kultūros centro direktorė,) Irena Zubauskienė (istorijos puoselėtoja, Ramygalos gimnazijos muziejininkė), Nijolė Vidžiūtė (Smilgių seniūnijos kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvo „Smilgė“ meno vadovė), Audrius Dervinis (Smilgių kultūros centro vaikų ir jaunimo kapelos „Smilgenė“ meno vadovas), Vitalijus Salogubovas (Smilgių gimnazijos mokytojas, aviamodeliuotojas), Dalia Mikalauskienė (Linų muziejaus vadovė iš Upytės), Gediminas Karalius (skulptorius iš Vadoklių), Saulius Kronis (tautodailininkas, kalvis iš Velžio).

BIC

Projektą inicijavo ir organizavo LR Seimo narys Domas Petrulis. Fotografijų autorė – foto ir videomenininkė Milda Butkevičiūtė.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.