Savivaldybė laukia panevėžiečių moksleivių nuotraukų

Savivaldybė laukia panevėžiečių moksleivių nuotraukų

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia moksleivius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti ir meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, vaikų ir jaunimo gyvenimo akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas; skatinti patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei.

Panevėžys gražėja, keičiasi, atsinaujina. Statybininkai dirba Kultūros ir poilsio parke, Jaunimo sode, Laisvės aikštėje, Taikos alėjoje, prie „Ekrano“ marių, A. Jakšto, J. Janonio ir kitose gatvėse, Moigių pastatų komplekse, Dailės galerijoje bei kt.

BIC

Mieste daugėja laisvalaikio paslaugų, maitinimo įstaigų. Kviečiame fiksuoti miesto pokyčius, tai, ką matote gero, gražaus, įdomaus. O koks miestas be jūsų pačių? Todėl šiemet siūloma konkurso potemė „Ir aš“. Daug jaunų žmonių pamėgę darytis asmenukes, jomis dalintis su draugais, pažįstamais. Tad konkurse laukiame ir asmenukių, jūsų artimųjų miesto fone nuotraukų.

Konkurse gali dalyvauti Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai bus vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4-6, 7-9 ir 10-12 klasių. Fotografijas Savivaldybei reikia pateikti iki spalio 15 d. (imtinai).

Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.