Savaitgalį keliuose žuvo du žmonės, pusšimtis sužeistųjų

Savaitgalį keliuose žuvo du žmonės, pusšimtis sužeistųjų

JP / Policijos nuotr.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, savaitgalį, rugsėjo 6–8 d., mūsų šalies keliuose policija užregistravo 196 eismo įvykius, 41 eismo įvykio metu buvo sužeisti 59 žmonės. Savaitgalio eismo įvykiuose žuvo du žmonės, 49 m. vairuotojas ir 71 m. keleivis.

Dėl eismo įvykių pradėta 14 ikiteisminių tyrimų. Tarp sužeistųjų daugiausia keleivių, 26 žmonės, taip pat sužeista 14 automobilių vairuotojų, 7 motociklų vairuotojai, 1 mopedo vairuotojas, 6 pėstieji, 5 dviračių vairuotojai.

Penktadienio–sekmadienio įvykiuose sužeisti 4 nepilnamečiai. Savaitgalį policija užregistravo 11 eismo įvykių, kuriuose dalyvavo neblaivūs vairuotojai.

BIC

Palyginti su tomis pačiomis 2018-jų metų dienomis, įvyko 7 eismo įvykiais daugiau, žmonių žuvo tiek pat, sužeista 24 daugiau.

Penktadienį, rugsėjo 6 d., policija užregistravo 77 eismo įvykius. Žmonės buvo sužeisti 14 įvykių metu, tarp 16 sužeistųjų – 2 nepilnamečiai.

Popietę Vilniuje, Paneriškių ir Jočionių g. sankryžoje iš šalutinio kelio išvažiuojantis automobilis nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio maršrutinio miesto autobuso, susidūrimo metu buvo sužeisti du autobuso keleiviai, 80-metis senjoras ir 10-ties metų mergaitė. Dar vienas vaikas sužeistas Vilniaus r. Rudaminos k., kuomet į prieš pėsčiųjų perėją sustojusio ir pradėjusio važiuoti krovininio sunkvežimio „MAN“ galinius ratus atsitrenkė netikėtai į perėją įbėgęs 12-metis berniukas.

Šeštadienį, rugpjūčio 7 d., policija užregistravo 63 eismo įvykius, 15 įvykių metu sužeisti 28 žmonės.

Raseinių r., magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda įvykusio eismo įvykio metu sužeisti net 8 žmonės, tragiškame įvykyje Vilniuje, Nemenčinės pl., žuvo du žmonės, 6 žmonės buvo sužeisti. Viename eismo įvykyje Utenoje sužeistas nepilnametis, 16-metis mopedo vairuotojas, kurio nereguliuojam oje sankryžoje nepraleido iš šalutinio kelio išvažiuojantis pavėžėjimo paslaugų automobilis. Paryčiais Vilniuje, Viršuliškių g., neblaivi 25 m. moteris (2,26 prom. girtumas) nesuvaldė elektrinio paspirtuko, nuo kurio nukrito ir susižalojo.

Šeštadienio ryte, 10.10 val., Raseinių r., magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, automobilis „VW Sharan“, vairuojamas 58 m. vyro, pirminiais duomenimis, sustojo pirmoje automagistralės eismo juostoje, ir iš galo važiavęs automobilis „Chrysler Voyager“, vairuojamas 70-mečio vairuotojo, į jį atsitrenkė. Per eismo įvykį sužaloti 3 automobilio „VW Sharan“ keleivės, 71-erių ir 63 m. moterys paguldytos į ligoninę, 65 m. moteris gydoma ambulatoriškai. Taip pat sužeisti visi automobilyje „Chrysler Voyager“ važiavę žmonės, į ligoninę paguldyta 32 m. keleivė, vairuotojas, 26 m. moteris ir 25 m. vyras gydomi ambulatoriškai. Dėl eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šeštadienio popietę, 13.43 val., Vilniuje, Nemenčinės pl. ir Laurų g. sankryžoje, automobilis „Honda CRV“, vairuojamas 49 m. vyro, pirminiais duomenimis, sukant į kairę, nepraleido ir susidūrė su priešpriešiais tiesiai važiavusiu automobiliu „Audi A6“, kurį vairavo 34 m. vyras. Per eismo įvykį žuvo automobilio „Honda CRV“ vairuotojas ir automobilyje „Audi A6“ važiavęs 71 m. keleivis. Sužeistos 4 automobilyje „Honda CRV“ važiavusios keleivės, 79 m., 49-erių m. ir dvi 52 m. moterys, taip pat automobilio automobilio „Audi A6“ vairuotojas ir 55 m. keleivis, visi sužeistieji gydomi ligoninėje. Dėl eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sekmadienį, rugpjūčio 8 d., policija užregistravo 56 eismo įvykius, 11-kos įvykių metu sužeista 14 žmonių.

Tarp sužeistųjų – 1 nepilnametė, 16-metė keleivė, kuri nukentėjo sekmadienio paryčiais eismo įvykyje Biržų r., pirminiais duomenimis, neblaiviam (1,23 prom.), teisės vairuoti neturinčiam 21 m. vaikinui nesuvaldžius vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į tvorą. Jaunuolis kartu su sužeistąja neblaivia keleive iš įvykio vietos paspruko, vėliau mergina buvo pristatyta į ligoninę dėl daugybinių galvos sužalojimų, o vairuotojas sulaikytas.

Vėlyvą sekmadienio vakarą, 22.10 val., Visagino sav., rajoniniame kelyje Visaginas–Stašionys–Rimšė, automobilis partrenkė tamsoje, neapšviestame kelio ruože partrenkė merginą, kuri važiavo elektriniu paspirtuku prieš eismą, tamsiu paros metu nedėvėdama jokių šviesos atspindinčių elementų. Paspirtuko vairuotoja dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninę.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.