Sausio 14-osios „Tėvynėje“: problemos dėl grynųjų pinigų ir „Lietuvos balso“ dalyviai iš Raguvos

AutoriusJPFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS
Paįstrio kultūros centro vadovė Daiva Kiršgalvienė apie savaitraštį „Tėvynė“: „1985 m., kuomet „Tėvynės“ redaktorius dar buvo A. Kaminskas, lankiau jaunųjų žurnalistų mokyklą. Tuomet daug rašydavau į „Tėvynę“ ir man tai labai patiko. Linkiu, kad „Tėvynė“ ir dabar pritrauktų jaunų rašytojų, kurie įkvėptų naujovių į savaitraštį. Tiesa, ir dabar smagu, kad laikraštis prasiplėtė, yra įvairių naujienų. Na, o svarbiausia, gyvuokite!“

Jau rytoj, penktadienį, sausio 14 d., jūsų laukia naujas vienintelio Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ numeris. Kaip ir kiekvieną savaitę, skaitytojai „Tėvynėje“ ras aktualių straipsnių, gražių istorijų, laisvalaikio skaitinių ir, žinoma, naudingos informacijos.

Nuo 2022 metų pradžios visi su darbo santykiais susiję mokėjimai privalomi išmokėti į darbuotojo banko sąskaitas. Tačiau ne visi tokiais mokėjimais patenkinti. Atokesnėse Panevėžio rajono vietose gyvenantieji naujų pokyčių laukia su nerimu – vis dar trūksta bankomatų. Bankai žada – apie šimtą naujų bankomatų turėtų atsirasti iki liepos, tačiau neatmeta, kad diegimo darbus gali sutrikdyti tiekimo problemos. Panevėžio rajone „Swedbank“ bankomatas yra tik vienas – Krekenavoje, dar penkiuose rajono  miesteliuose veikia Kredito unijos kasos, kuriose galima išsigryninti pinigus.

Andrėja Arzimanova ir Mantas Šeštokas – Raguvos gyventojai, kurie šiuo metu – visiškai atsidavę „Lietuvos balsas. Kartos“ televizijos laidai bei muzikai. Andrėjai šiuo metu vos 16 metų, tačiau  dalyvavimas šiame projekte jai jau nėra naujiena. Pirmasis merginos kartas televizijos projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“ buvo dar 2019 m., kuomet jai tebuvo trylika. Tuomet Andrėjai pavyko atsukti visų keturių mokytojų kėdes, o ji pasirinko Mantą Jankavičių. „Tai buvo puiki patirtis, susipažinau su daug nuoširdžių ir gerų žmonių“, – apie tuometinę patirtį „Tėvynei“ kalbėjo jaunoji atlikėja.

Posėdžiavo Panevėžio rajono savivaldybės Garbės piliečio vardo suteikimo komisija ir iš pateiktų trijų  kandidatūrų išrinko tautodailininką, aktyvų bendruomenės narį Kęstutį Virgilijų Henriką Vaičiūną,  kuriam, pritarus Panevėžio rajono savivaldybės tarybai, bus suteiktas 2021 metų Garbės piliečio vardas. Panevėžio rajono savivaldybės Garbės piliečio vardo suteikimo komisijos pirmininkas vicemeras Antanas Pocius priminė, kad buvo pasiūlytos trys kandidatūros šiai nominacijai.

Liko vos mažiau nei keturi mėnesiai, per kuriuos gyventojai privalo suženklinti savo keturkojus augintinius. To nepadariusiems iki gegužės 1 dienos – laukia baudos, kurios gali siekti iki pusės tūkstančio eurų. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Panevėžio departamento vadovo Žydrūno Vaišvilos duomenimis, iki šiol Panevėžio rajone paženklinti 3189 augintiniai, mieste – 6469 gyvūnai.

Ko gero jau nėra nė vieno, kuris Panevėžio rajone nežinotų juostų pynėjos Irenos Onos Vilienės. Dar praėjusiais metais vykusioje konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir  populiarinimas“ buvo apdovanoti sėkmingiausiai dirbę amatininkai ir tradicinių amatų centrai. Viena iš apdovanotųjų tapo ir senojo amato audimo puoselėtoja, Upytės tradicinių amatų centro edukatorė I. O. Vilienė. Ji savo juostomis garsina Lietuvą jau penkiasdešimt metų. Audėja kuria pintines, kaišytines, rinktines, vytines, progines juostas. Pažintis su I. O. Viliene – rubrikoje „Krašto šviesuoliai“.

Kaip ir įprasta, „Tėvynėje“ įvairūs patarimai, TV programa visai savaitei, kryžiažodis ir dar daugiau aktualijų, straipsnių bei naujienų iš Panevėžio rajono.

Beje, norintieji nusipirkti laikraščio „Tėvynė“ skaitmeninį numerį, jį galite pirkti čia.

Primename, kad vienintelį Panevėžio rajono laikraštį „Tėvynė“ prenumeruoti galite jau 2022-iesiems metams. Prenumeruoti galite čia.

„Tėvynė“ – su meile į kiekvienus namus!


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sausio 7-osios „Tėvynėje“: pažintis su Naujamiestyje gyvenančiais karaimais ir galimi potvyniai Panevėžio rajone

confident-noyce

„Tėvynės“ surengtame Panevėžio rajono moksleivių atvirukų konkurse – 148 darbai

confident-noyce

2021-ieji „Tėvynėje“: vakcinacija, apdovanojimai ir nauji projektai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau