„Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ – finalas

„Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ – finalas

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ Jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos vyko Panevėžio r. Raguvos gimnazijoje, specialioje varžyboms paruoštoje aikštelėje. Dalyvavo komandos iš Raguvos gimnazijos, Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos ir Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos. Tarp 32 jaunuolių ir viena Alizavos pagrindinės mokyklos mokinė – G. Bartkutė.

Finalines varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Teisėjavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro specialistė D. Urbonienė kartu su to paties policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnais. Varžybų dalyviams teko įveikti ne tik praktinio vairavimo rungtis, bet ir Kelių eismo taisyklių žinių pasitikrinimą. Pareigūnai mokiniams pabrėžė, kad tai būtina saugaus eismo dalyvio, vairuotojo pareiga.

Geriausią Kelių eismo taisyklių išmanymą mopedų grupėje pademonstravo M. Sakalauskas, motociklų grupėje geriausias buvo D. Ladauskas. Bendroje įskaitoje nugalėtojais tapo Raguvos gimnazijos antrosios komandos mokiniai. Antroji vieta atiteko Raguvos gimnazijos pirmajai komandai, trečioji – Traupio pagrindinės mokyklos komandai.

BIC

Visi konkurso dalyviai apdovanoti konkurso diplomais ir asmeninėmis dovanomis. Jas įsteigė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su socialiniais partneriais. Nugalėtojus transporto priemonių saugos šalmais ir kitomis dovanėlėmis nudžiugino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnai. Pralaimėjusiųjų šiose varžybose nebuvo. Į Raguvoje vykusį konkursą susirinko patys geriausi.

Bendraudami tarpusavyje, visų komandų nariai surado naujų draugų, įgijo naudingos patirties, diskutavo apie gatvėse ir keliuose daromas klaidas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.