Saugaus eismo dieną krovininių transporto priemonių ir autobusų vairuotojai kviečiami pasitikrinti techninę...

Saugaus eismo dieną krovininių transporto priemonių ir autobusų vairuotojai kviečiami pasitikrinti techninę būklę

JP / Pixabay.com nuotr.

Nuo šių metų pradžios eismo įvykiuose žuvo 32 žmonės, o sužeisti – 24. Eismo įvykiuose su krovininėmis transporto priemonėmis – 9 žuvę ir 23 sužeisti.

Šeštadienį krovininių transporto priemonių ir autobusų vairuotojai, minint Saugaus eismo dieną, kviečiami pasitikrinti vairuojamos transporto priemonės techninę būklę.

Tarptautinę saugaus eismo dieną Lietuvos transporto saugos administracija kviečia visas į ir iš Klaipėdos vykstančias krovinines transporto priemones ir autobusus nuo 15  val. užsukti į LTSA postą (Vilniaus pl. 10, Dirvupių k., Klaipėdos r.) pasitikrinti transporto priemonių techninę būklę, pasikonsultuoti apie darbo ir poilsio režimo apskaitą, kokią įtaką eismo saugai daro techniškai netvarkinga transporto priemonė, darbo ir poilsio režimo nesilaikymas, leidžiamus techninius parametrus viršijanti transporto priemonė.

„Su krovininėmis transporto priemonėmis įvykstantys eismo įvykiai dažniausiai baigiasi tragiškai arba su labai skaudžiomis pasekmėmis. Siekdami užbėgti už akių skaudiems eismo įvykiams ir keldami eismo dalyvių saugos kultūrą, visų krovininių transporto priemonių vairuotojus užsukti į LTSA postą. Aptikus techninės būklės trūkumų ar nustačius leistino svorio viršijimą, netaikysime poveikio priemonių, tik vairuotojui nurodysime trūkumus, kuriuos reikia pašalinti, kad būtų galima saugiai tęsti kelionę“, – Saugaus eismo dieną keliauti saugiai skatina Lietuvos transporto administracijos direktorius Genius Lukošius.

BIC

Nuo metų pradžios išsiaiškinus 37 eismo įvykių priežastis pateiktos 32 rekomendacijos eismo saugai gerinti.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.