„Samsung“ pristatė spausdinimo sprendimus verslo efektyvumui didinti

„Samsung“ pristatė spausdinimo sprendimus verslo efektyvumui didinti

0

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristatė naują A3 formato daugiafunkcį spausdintuvą (MFP) „MultiXpress 7“ (MX7), darbo vietoje užtikrinantį paprastesnį prisijungimą ir didesnį efektyvumą. 

„Verslas šiomis dienomis orientuojasi į mobilumą – galimybes atlikti darbus būnant bet kur ir naudojantis įvairiais įrenginiais. Kuriant  šį spausdintuvą buvo siekiama suderinti kelis dalykus, kurie yra aktualūs verslo įmonių atstovams – didelę spartą, kokybę ir sklandų prisijungimą,“ teigia „Samsung Electronics Baltics“ B2B departamento vadybininkas Sergejus Kostjučenko.

Mūsų šalies verslininkai šiuo metu domisi ekonomiškais, funkcionaliais ir spartų darbą užtikrinančiais spausdinimo sprendimais. Stambesnės Lietuvos verslo įmonės pageidauja išmanių administravimo, valdymo ir nedidelių kaštų reikalaujančių spausdinimo sprendimų, tuo tarpu mažesnėms įmonėms aktualiausios modernios bevielio spausdinimo sistemos.

BIC

MX7 – žingsnis į priekį diegiant mobiliuosius spausdinimo sprendimus. Tai yra pirmasis rinkoje A3 formato daugiafunkcis spausdintuvas, kuriame įdiegtas 4 branduolių centrinis procesorius, leidžiantis greitai ir be vargo spausdinti dokumentus, siųsti ir priimti bylas faksu bei skenuoti. Lietuvoje naujasis įrenginys pasirodys jau antrąjį 2015 m. pusmetį.

Greitesnis spausdinimas ir didesnis produktyvumas

Spausdintuve MX7 įdiegtas „Quadcore“ keturių branduolių centrinis procesorius (+DSDF) padidina įrenginio efektyvumą ir sutrumpina spausdinimo laiką. Spausdinimui pradėti užtenka 18 s., o „pabusti“ iš budėjimo režimo – 12 s. Įrenginiui dirbant maksimaliu greičiu užtikrinama 1200 dpi raiškos spausdinimo kokybė. Vienspalvio dokumento pirmojo puslapio atspausdinimas trunka 3 s., o spalvoto dokumento – 4,5 s.

MX7 taip pat užtikrina trumpesnį skenavimo laiką – per minutę nuskenuojama iki 120 vienpusių ir iki 240 dvipusių dokumentų. Tuo tarpu spausdintuve įdiegta „Bluetooth Low Energy“ sistema leidžia palaikyti patikimą nuolatinį ryšį su kitais prietaisais, esančiais netoli įrenginio – taip prisijungimas ir spausdinimas vyksta lengviau nei įprastai.

Su „Smart UX 2.0“: daugiau funkcijų ir saugumo garantijų

Spausdintuve MX7 įrengtas modernus 10.1 colio (25.7 cm) ekranas su „Android“ operacine sistema bei „Samsung Smart UX 2.0“ valdymu. Vartotojas šiame ekrane gali matyti realų spausdinamo dokumento vaizdą, taip pat pritaikyti spausdintuvo funkcijas pagal savo poreikius nemokamai parsisiuntęs reikiamas programėles iš „Samsung“ spausdintuvams skirtų programėlių parduotuvės. Verslo klientai gali rinkits iš įvairių išmanių programėlių, įskaitant ir „Workbook Composer“ bei „Smart Service“, kurios dar labiau praplečia įrenginio funkcionalumą.

„Smart UX Center“ turi „Workspace Cloud“ funkciją, kuri leidžia atkurti ir redaguoti dokumentus kiekviename įrenginyje, ir taip užtikrina darbo aplinkos universalumą. Verslo įmonių atstovai, ieškantys išmanių saugumo sprendimų, gali naudotis „Tray Locking Kit“. Tai pirmoji skaitmeninė saugumo sistema leidžianti tik šalia įrenginio esantiems įgaliotiems darbuotojams atspausdinti konfidencialius dokumentus.

Galingas spausdintuvas intensyviam darbui

MX7 pritaikytas intensyviam darbui, todėl užtikrina galimybę per mėnesį atspausdinti iki 300 tūkst. puslapių. Šiame įrenginyje naudojamos didelės spausdintuvo kasetės, todėl įmanoma atspausdinti 30 tūkst. spalvotų puslapių arba 45 tūkst. vienspalvių puslapių. Taip pat įdiegtos ir kitos sąnaudas bei laiką taupančios funkcijos, įskaitant ir automatinį dokumentų susegimą, leidžiantį susegti iki 60 popieriaus lapų arba 80 puslapių bukletą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.