„Šaltinėlio“ biblioteka kviečia į parodą

„Šaltinėlio“ biblioteka kviečia į parodą

JP / Organizatorių nuotr.

Panevėžio miesto neformalaus suaugusiųjų švietimo koordinacinė grupė Europos kaimynų dienai paminėti kvietė vietos bendruomenes, visus norinčius parašyti sveikinimą-laišką savo kaimynams. Prie iniciatyvos prisijungė miesto mokyklos ir darželiai, įvairios įstaigos ir asociacijos, klubai, bendruomenės. Iš viso sulaukta 48 sveikinimų.

Sveikinimus rašė lopšeliai-darželiai „Riešutėlis“ ir „Vyturėlis“, Panevėžio politikių klubas „Veiklios moterys“, Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto bendruomenė. Laiškų-sveikinimų gausa išsiskyrė „Minties“ gimnazijos bendruomenė (7), Lietuvos moterų lygos Panevėžio skyrius (7), Lietuvai pagražinti draugija Panevėžio skyrius (13). O štai Liekupio bendruomenė parengė net 18 sveikinimų.

Sveikinimai labai įvairūs, išsiskiriantys: įrėminti, spalvingai ar įdomiai išpuošti nėriniais, karpiniais ir kitomis technikomis, trimačiai ir net su pridėtomis mielomis dovanėlėmis.

BIC

Visi gauti sveikinimai-laiškai Europos kaimynų dieną – gegužės 29-ąją– bus eksponuojami „Šaltinėlio“ bibliotekoje, o po to perduoti adresatams.

Panevėžiečiai kviečiami užsukti pasigrožėti ir galbūt pasiimti savo bendruomenei skirtus sveikinimus.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.