Šalies vadovai sveikina Ispaniją Valstybės dienos proga

Šalies vadovai sveikina Ispaniją Valstybės dienos proga

BNS / Pixabay.com nuotr.

Šalies vadovai sveikina Ispaniją Valstybės dienos proga.

Prezidentas Gitanas Nausėda Ispanijos Karaliui Pilypui VI palinkėjo sveikatos ir laimės, o Ispanijai ir jos žmonėms – klestėjimo, vienybės ir sėkmės.

„Džiaugiuosi, kad mus vienija tvirti dvišaliai ryšiai, bendromis vertybėmis grįsta narystė Europos Sąjungoje ir NATO. Vertiname Jūsų karių dalyvavimą Baltijos šalių oro policijos misijose kaip svarų indėlį prisidedant prie mūsų regiono saugumo užtikrinimo. Esu tikras, kad veikdami kartu galime įveikti kylančius saugumo, politinius ir ekonominius iššūkius ir daug nuveikti ne tik savo šalių, bet ir viso žemyno labui“, – teigiama sveikinime.

BIC

G. Nausėda pabrėžė, kad visapusiškas abiejų valstybių piliečių bendradarbiavimas nuolat stiprėja, ir teigė besitikintis, jog artimiausiais metais Lietuvos ir Ispanijos žmonės atras dar daugiau galimybių plėtoti bendras verslo, turizmo, kultūros, mokslo ir švietimo iniciatyvas.

Premjeras Saulius Skvernelis sveikinime Ispanijos žmonėms gerovės ir klestėjimo.

„Esu įsitikinęs, kad ir toliau tvirtės partnerystė ir glaudus dialogas su Ispanija – mūsų patikima partnere Europos Sąjungoje ir kitose regioninėse bei tarptautinėse organizacijose. Jūsų šalies nuolatinis stiprus indėlis į NATO oro erdvės patruliavimo misiją Lietuvoje yra labai vertinamas ir išlieka strategiškai svarbus ateityje“, – sakoma premjero sveikinime.

Pasak S. Skvernelio, tolesnis dvišalių santykių plėtojimas valstybiniu lygiu, įtraukiant šalių piliečius prekybos, investicijų ir kultūros ryšių srityse, ir toliau turės didžiulę įtaką būsimam bendradarbiavimui.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.