Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl M. Bliumenzonienės mirties

Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl M. Bliumenzonienės mirties

BNS / Freepik.com nuotr.

Šalies vadovai penktadienį artimiesiems, kolegoms reiškia užuojautą dėl visuomenininkės, kalinių globėjos Mildos Bliumenzonienės mirties.

„Netekome asmenybės, savo gyvenimą paskyrusios nuteistųjų integracijai į visuomenę, nenuilstančiai tikėjusios žmonių geranoriškumu ir viltimi gyventi kitaip – prasmingiau, atsakingiau“, – teigė prezidentas Gitanas Nausėda.

„M. Bliumenzonienė – atsidavimo žmogui pavyzdys, esame dėkingi jai už pastangas mažinti visuomenės grupių atskirtį, prisidėti prie būtinos pagalbos nuteistųjų artimiesiems ir šeimų nariams“, – sakė šalies vadovas.

BIC

Pasak Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio, velionę bus galima prisiminti už kilnumą ir atvirą širdį.

„Ji prisidėjo prie Lietuvos, kurioje kiekvienas turėtų šansą sėkmei, kūrimo. Reiškiu nuoširdžią užuojautą jos artimiesiems ir bičiuliams“, – teigė parlamento vadovas.

Eidama 63-iuosius metus po sunkios ligos visuomenininkė, kalinių globėja M. Bliumenzonienė mirė penktadienį.

M. Bliumenzonienė vadovavo Kalinių globos draugijos socialiniam centrui, ji už kilnią širdį ir žmogiškumą apdovanota šv. Kristoforo statulėle.

Kelias dešimtis metų M. Bliumenzonienė padėjo iš įkalinimo įstaigų išėjusiems kaliniams integruotis į visuomenę.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.