S. Jasaičio meiluže vadinama panevėžietė Arūnė pateikė įrodymus apie O. Pikul šantažą

S. Jasaičio meiluže vadinama panevėžietė Arūnė pateikė įrodymus apie O. Pikul šantažą

Rita PILIPONYTĖ (Lrytas.lt) / Lrytas.lt, BNS, "Facebook" nuotr.

Panevėžyje įsikūrusių grožio namų „Arūnė“ savininkė Arūnė Dabkė nei nenujautė, kad pažintis su krepšininku Simu Jasaičiu ją įvels į nesibaigiančio voratinklio pinkles.

Po to, kai krepšininko žmona Oksana Pikul-Jasaitienė viešai socialiniame tinkle teigė, kad „pas jį yra moteris Panevėžy, kuri jį valgydina ir lankosi kartu Panevėžio diskotekose“, Arūnė netruko atsidurti dėmesio centre.

BIC

„Pusryčius gaminu išties skanius, bet tik savo vaikams“, – nusijuokė Arūnė, naujienų portalui lrytas.lt sutikusi papasakoti, kokia išties yra jo ir S.Jasaičio pažinties istorija ir kokiomis provokacijomis ją iš vėžių bando išmušti krepšininko žmona.

Į tai, kad Arūnei buvo priklijuota „Simo meilužės“ etiketė, pati grožio salono savininkė tai apibūdina trumpai: „moteris – (Oksana Pikul – red.) turi lakią fantaziją“.

„Prieš skyrybas jai yra naudingas visas šis skandalas. Kai gavau jos pirmas žinutes kovo 11 d., jai svarbi buvo data (pažinties su Simu – red.), kad viską įrodyti, jog visa tai įvyko prieš jų konfliktą, apie kurį plačiai aprašė spauda“, – pokalbį pradėjo Arūnė.

Naujienų portalas lrytas.lt primena, kad skandalas Jasaičių namuose kilo sauso 21-ąją, kai krepšininkas buvo apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje.

O. Pikul-Jasaitienė.

Dalis kalbų nėra iš piršto laužtos. Su krepšininku Arūnė išties susipažino ir smagiai leido laiką vakarėlyje, to moteris nei nemano neigti.

„Taip, mes tikrai esame pažįstami. Galima sakyti, susipažinome per bendrus draugus. Vyko bičiulės gimtadienio šventė, į kurią atvyko ir Simas su draugu. Taip visi bendravome ir leidome laiką. Bet nesuprantu, kam kalbėti apie romantiškus santykius, kai jų paprasčiausiai nėra“, – neslėpė ji.

Užsiminusi apie iš O. Pikul gautas žinutes, A. Dabkė prasitarė, kad jų būta ir daugiau. „Pati sugalvoja, pati man parašo ir pati tuo patiki. Su manimi bendrauti ji bandė ir pasitelkusi šantažą, ir gąsdinimus, grasinimus, visokių pasiūlymų sulaukiau. Su pirmuoju jos planu, kuomet paskambinusi siūlė atlygį už prisipažinimą, nesutikau, tai viešumas – jos antras planas, kurį ji man sakė, kad įvykdys“, – kalbėjo A. Dabkė.

S. Jasaitis ir O. Pikul-Jasaitienė.

Pasidomėjus plačiau, kaip skambėjo grasinančios žinutės, kurių sulaukė Arūnė, ji prasitarė, kad jų turinys – labai įvairus: pilna įžeidinėjimų, pasakymų, kad ji kentės. Kai Arūnė nebeatsiliepinėjo į Oksanos skambučius, dainininkė pasinaudojo mobiliojo telefono funkcija, kai skambinant numeris nėra rodomas.

„Ji man skambina užsislėpusi numerį, nes konkrečiai jai neatsiliepdavau. Ji pati prisipažino, kad turi kitą, kad Simas nevertas jos meilės, kad blogas vyras. Aš taip ir galvojau, kad kai viskas išaiškės, ji taip ir sakys“, – pridūrė pašnekovė apie feisbuke O. Pikul skelbiamus komentarus. Po to, kai naujienų portalas lrytas.lt paviešino nuotraukomis pagrįstą informaciją, kad Oksana Kipre atostogavo ne viena, o su verslininku Vaidu, netrukus feisbuke ji vienam sekėjui komentavo: „Rekomenduoju atsimerkti ir atsipeikėti! Mes su Simu Jasaičiu nuo sausio mėnesio nesame pora ir šeima, tad gyvenu kaip noriu. O Simo santykiai iki sausio mėnesio su moterimis akivaizdūs! Gero vyro žmonos neatsisako, tai faktas kaip blynas“, – rašė ji. Apie tai, kad moteris sulaukia begalės viešų apkalbų, ji su Simu, sako, nekalbėjusi.

Iki šiol moteris susiklosčiusią situaciją aptaria su krepšininko advokatu Albertu Bandžiumi ir savo asmeniniu advokatu. Visgi, į dainininkės ir vizažistės pusę skriejantys kaltinimai, rodos, taip pat galėtų būti tik nuogirdų lygio, tačiau Arūnė tam turi svarią priežastį. Moteris turi visus susirašinėjimus su O. Pikul, jos siųstas žinutes: „Kalbu tik tai, ką galiu įrodyti“. Paskutinių žinučių iš Oksanos ji sulaukė prieš gerą savaitę, kai L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymo vakare ji pasirodė už prabangaus automobilio vairo.

„Gaunasi taip, kad aš, socialiniame tinkle publikuodama naujas nuotraukas, kažkaip ją išprovokuoju. Ir ji labai reaguoja į gėles, į dovanas. Paskutinis kartas buvo, kai įdėjau „Kristianos“ dovanų maišelio nuotrauką, ji akimirksniu man parašė, kad Simas dabar pas ją, būna su vaiku ir geria kavą. Nors visiems sako, kad Simas – blogas tėtis, kiek skaitau žiniasklaidoje. Bet pasirodo, lanko vaiką. Aš tiesiog atrašiau, kad šaunuolis tėtis, ką daugiau galėjau atsakyti“, – su šypsena prisiminė Arūnė.

Arūnė viena augina du sūnus, kuriems skiria visą savo laiką ir dėmesį. Pradžioje ši situacija jai kėlė juoką, kadangi buvo kalbama apie visiškai nelogiškus dalykus. Tačiau pamažu visos kalbos palietė ir moters šeimą – tėčiui dėl patirto streso sustreikavo sveikata ir teko atsigulti į ligoninę.

„Visi sako, kad bandyčiau atsiriboti, tačiau advokatai pataria, kad turėčiau apsiginti save. Nuo kovo mėnesio, kai viskas užvirė, klientės ir kolegėms rašė žinutes, manęs tiesiogiai neklausdamos. Visiems įdomu, kaip čia tas Simas, o apkalbos taip ir gimsta“, – kalbėjo A. Dabkė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.