Rytoj paaiškės Panevėžio miesto jaunimo lyderiai

Rytoj paaiškės Panevėžio miesto jaunimo lyderiai

JP / Organizatorių nuotr.

Jau rytoj įvyks antrą kartą po pertraukos grįžę „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2018“. Organizatoriai į nemokamą renginį kviečia visus panevėžiečius. Renginys vyks viešbutyje „Romantic“.

Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT), Panevėžio miesto savivaldybės administracija, bei Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ įvykus internetiniam kandidatų siūlymui, balsavimui bei specialiosios komisijos posėdžiui jau šį penktadienį paskelbs šių metų jaunimo aktyviausiuosius net 8-iose nominacijose.

Internetiniu būdu atrinkus po 3 kiekvienos nominacijos lyderius, kandidatai pasiskirstė taip:

BIC

Metų jaunimo lyderis – Tomas Bilevičius, Gabija Jurkėnaitė, Antanas Balčėtis,

Metų savanoris Matas Andrulis, Deimantas Rubštavičius, Tautvydas Klivickas,

Metų jaunimo darbuotojas Arnas Simėnas, Greta Ratkutė, Aurelijus Petrauskas,

Metų iniciatyva „Jaunimo piknikas“, „Blusturgis“, „(Ne)PjAUK’18“,

Metų jaunimo remėjas – kavos namai „Kavalierius“, viešbutis „Romantic“, AB „Linas Agro Group“,

Metų jaunasis verslininkas – Andrius Kuprys, Arnoldas Šulnius, Tomas Rudys,

Jaunimui draugiškiausias savivaldybės administracijos darbuotojas – Toma Balčiūnaitė-Karosienė, Aleksas Varna, Justinas Jasiukaitis.

Apdovanojimų komisiją, kuri iš internetiniu būdu atrinktų kiekvienos nominacijos lyderių išrinko nugalėtojus, sudarė Daumantas Simėnas, Daiva Masiliūnienė, Astijus Pūkas, Aurėja Bobelytė, Gabija Dubauskaitė, Agnė Butautaitė, Eimantas Miliauskas.

Metų jaunimo organizaciją, pasak rengėjų, išrinks apdovanojimuose dalyvaujantys panevėžiečiai, balsuodami prieš prasidedant apdovanojimams.

Metų jaunimo organizacijos kategorijai nominuoti buvo: Jaunimo Europos komanda Panevėžyje, JKL Panevėžys, LJS „Žingsnis“ Panevėžio skyrius, Panevėžio krašto skautai, Panevėžio Interact klubas, Panevėžio Rotaract klubas, Panevėžio kolegijos studentų atstovybė, City Alumni Panevėžys, LMS Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokinių parlamentas.

Apdovanojimų komisija savo balsus už visas organizacijas jau atidavė posėdžio metu.

Gruodžio 14-ąją, 18 val. organizatoriai kviečia susitikti renginyje „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2018“, kurie vyks viešbutyje „Romantic”. Apdovanojimų dalyvius sveikins ir nominacijas teiks ir Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Renginio metu ne tik bus įteikiami apdovanojimai nominacijų nugalėtojams, bet ir gros gyva muzika, savo pasirodymais džiugins panevėžiečiai, po renginio visi bus kviečiami į atvirą kontaktų vakarą, kurio metu organizatoriai kvies susipažinti ir vaišintis užkandžiais.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.