Po pertraukos „Rytas“ startavo atkarpa 11:3, įgijo 28 taškų pranašumą (59:31) ir uždarė diskusijas apie galimą nugalėtoją Pasvalyje.

Europos taurės rungtynėse prieš Bursos „Tofaš“ vilniečiai realizavo net 18 tritaškių, o Pasvalyje pataikė 14 tolimų metimų iš 25 bandymų.

„Rytą“ į priekį vedė jaunieji talentai Martynas Echodas ir Deivydas Sirvydis (7/9 met.). Jie atitinkamai pelnė 20 ir 17 taškų.

D. Sirvydžiui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. 19–metis pridėjo dar 3 atkovotus kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Rytas“ šiose rungtynėse vertėsi be koją susižeidusio Camerono Bairstow ir Evaldo Kairio. Į komandos rotaciją buvo įtrauktas jaunasis vilniečių aukštaūgis Ąžuolas Tubelis.

„Pieno žvaigždžių“ vyr. treneris Gediminas Petrauskas didžiąją rungtynių dalį vertėsi be Pauliaus Petrilevičiaus. Vidurio puolėjas antrajame kėlinyje susidūrė su Deivydu Sirvydžiu ir susižeidė čiurną.

„Pieno žvaigždės“: Trevoras Thompsonas 14 (6/8 met., 20 naud. bal.), Miha Lapornikas 13, Johnas Gillonas 9 taškų.

„Rytas“: Martynas Echodas 20 (9/12 dvit., 24 naud. bal), Deivydas Sirvydis 17 (4/5 trit., 17 naud. bal.), Mindaugas Girdžiūnas 12 (4/5 trit.) taškų.