Rygoje tartasi dėl projekto „Rail Baltica“

Rygoje tartasi dėl projekto „Rail Baltica“

0

JP / SM nuotr.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos aukšto lygio pareigūnai Latvijos sostinėje Rygoje tarėsi dėl Tarpvyriausybinio trijų Baltijos šalių susitarimo įgyvendinant projektą „Rail Baltica“. Tai antrasis tokio lygio konsultacinis susitikimas, pirmasis įvyko birželio mėnesį.

„Visos trys šalys nusiteikusios geranoriškai, išgvildenome klausimus, kurių nebuvome aptarę pirmajame konsultaciniame susitikime. Manau, kad gana sparčiai judame subalansuoto Tarpvyriausybinio susitarimo teksto projekto link“, – sakė susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas.

Susitikimo dalyviai daug dėmesio skyrė numatytos sukurti infrastruktūros valdymui, prieigai prie jos ir valstybių bendradarbiavimo šioje srityje principams.

BIC

Jei reikės, trijų šalių pareigūnai numatys papildomą susitikimą rugsėjo mėnesį. Po to Tarpvyriausybinio susitarimo teksto projektas kiekvienoje valstybėje bus aptariamas ir derinamas su nacionalinėmis institucijomis, Vyriausybės lygiu.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.