8.5 C
Panevėžys
Trečiadienis, 20 spalio, 2021

Rugpjūčio 27-osios „Tėvynėje“: Panevėžio rajono seniūnų automobiliai ir artėjanti Rugsėjo 1-oji

AutoriusjpFotoerikas laužadis
Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius apie savaitraštį „Tėvynė“: „Atvykęs gyventi į Panevėžį ir pradėjęs dirbti Linkaučių mokykloje, pirmiausia, ką padariau, užsisakiau laikraštį „Tėvynė“. Tai buvo, berods, 1986 metai. Beje, tuomet laikraštį leisdavo tris kartus per savaitę. Kita vertus, laikas diktuoja, kaip dažnai jis turi pasirodyti. Jeigu „Tėvynė“ leidžiama vieną kartą per savaitę, tai, vadinasi, taip turi būti. Tačiau reikia džiaugtis, kad didėja leidinio tiražas. Tai rodo – laikraštis reikalingas. Žmonėms reikia ne tik žiūrėti į kompiuterių monitorius, bet ir paskaityti gyvą popierinį laikraštį. Dar džiugina faktas – laikraščio pavadinimas „Tėvynė“. Jis nesikeitė nuo leidinio pasirodymo.“

Jau rytoj, penktadienį, rugpjūčio 27 d., jūsų laukia naujas vienintelio Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ numeris. Kaip ir kiekvieną savaitę, skaitytojai „Tėvynėje“ ras aktualių straipsnių, gražių istorijų, laisvalaikio skaitinių ir, žinoma, naudingos informacijos.

Panevėžio rajono seniūnijų seniūnai negali džiūgauti kaip jų kolegos Kėdainių rajone – pastariesiems savivaldybė išnuomojo naujutėlaičius „Škoda Kamiq“ automobilius. Panevėžio seniūnijų automobilių parke mašinų įvairovė, o kai kurie seniūnai važinėja 18 metų senumo mašinomis. Iš viso dvylikai seniūnijų skirti 25 automobiliai. „Tėvynė“ pasidomėjo, kokiais automobiliais važinėja Panevėžio rajono seniūnijų seniūnai.

Jau netrukus Rugsėjo 1-osios skambutis sukvies mokinius ir mokytojus į klases, ir nors Mokslo ir žinių šventė bus kitokia nei įprastai, švietimo darbuotojai viliasi, kad mokslo metai bus darbingi ir prasmingi. Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai Rugsėjo 1-ąją pasitinka su džiaugsmu, bet lydimi nerimo.

Berčiūnų kaimo gyventojai ir toliau kovoja su būsimos degalinės Berčiūnuose statybomis. Nors pavasarį, kovo mėnesį, visuomenei projekto pristatyti nepavyko, jį bandyta pristatyti antrą kartą. Tačiau ir šis bandymas nepavyko – projekto viešinimą nutraukė Panevėžio rajono savivaldybės Architektūros skyriaus vedėjas Donatas Malinauskas. Istorija apie naują degalinę Berčiūnuose – naujausiame laikraščio „Tėvynė“ numeryje.

Rubrikoje „Kaimo šviesuolis“ – gerai žinomas visuomenės veikėjas, buvęs Panevėžio meras, muzikantas, eilių kūrėjas Vitalijus Satkevičius, nors dabar gyvena Panevėžyje, bet jo ryšiai su gimtuoju kraštu – Vadokliais ir, kaip jis pats sako, Poežerio kaimu – nenutrūksta iki šiol. Jis ne tik lankosi kaime, kurio sodyboje gimė, bet ir dalyvauja to krašto renginiuose ir, jeigu reikia, pagroja armonika ir užtraukia savo kūrybos dainas.

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ įgyvendino Panevėžio rajono savivaldybės administracijos finansuojamą vaikų vasaros stovyklos projektą „Pažink save“, kurio metu į stovyklos veiklas siekta įtraukti sunkiausio ir sudėtingiausio amžiaus tarpsnio – paauglystės – sulaukusius vaikus. Pažintis su bendruomenės įvykdytu projektu – laikraštyje „Tėvynė“.

Kaip ir įprasta, „Tėvynėje“ įvairūs patarimai, TV programa visai savaitei, kryžiažodis ir dar daugiau aktualijų, straipsnių bei naujienų iš Panevėžio rajono.

Beje, norintieji nusipirkti laikraščio „Tėvynė“ skaitmeninį numerį, jį galite pirkti čia.

Primename, kad vienintelį Panevėžio rajono laikraštį „Tėvynė“ prenumeruoti galite jau 2022-iesiems metams. Prenumeruoti galite čia.

„Tėvynė“ – su meile į kiekvienus namus!


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spalio 15-osios „Tėvynėje“: pažintis su pedagogų Žaludų šeima ir unikali jotainietės kolekcija

confident-noyce

Spalio 8-osios „Tėvynėje“: pažintis su kalve moterimi ir Ėriškių kultūros centro kulinarinis projektas

confident-noyce

Spalio 1-osios „Tėvynėje“: Krekenava jau ruošiasi Kalėdoms ir pokalbis su Panevėžio policijos vadovu

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau