Rokiškio J. Tūbelio progimnazijoje įrengta išmanioji klasė (Moksleiviai joje mokysis jau nuo...

Rokiškio J. Tūbelio progimnazijoje įrengta išmanioji klasė (Moksleiviai joje mokysis jau nuo rugsėjo)

UntitledIš 12-os Lietuvos mokyklų, dalyvavusių konkurse, inovatyviausią moksleivių ugdymo idėją parengusi Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija naujiems mokslo metams jau paruošė laimėtą išmaniąją klasę. Nuo šiol vaikai savo žinias galės parodyti tiesiai iš mokyklinio suolo, užrašus nuo lentos nuvalyti tiesiog ranka, o ir mokytojai bet kada galės stebėti moksleivių pamokų metu atliekamus ar namų darbus.

Dabar jau nieko nestebina daugybę funkcijų ir galimybių turintys išmanieji telefonai, laikrodžiai, žaislai ir kiti įrenginiai. Ir nors teigiama, jog išmanieji daiktai ateityje taps neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi, mokyklose su naujomis technologijomis susipažinti galimybes turi ne visi moksleiviai. Tačiau viena Rokiškio miesto progimnazija sukūrė viziją, kaip turėtų atrodyti ateities mokykla, laimėjo konkursą ir įrengė išmaniąją klasę.

Jau pradėtą įgyvendinti šiuolaikinės mokyklos viziją, Juozo Tūbelio progimnazijos mokytojai kūrė 5 mėnesius. Mokykla savo iniciatyva ir padedama rėmėjų įsigijo planšečių komplektą ir įsirengė robotikos klasę, o laimėjusi konkursą įsigijo ir daugiau išmaniosios įrangos, todėl mokymosi galimybės labai pasikeitė. Mokyklos direktorius Zenonas Pošiūnas teigia, jog vaikus ateities profesijoms reikia ruošti nuo mažens, tad nauja ir moderni išmanioji klasė būtent tai ir leis padaryti.

BIC

Mokytoja Vilma Krasauskaitė teigia, jog išmanioji klasė, tai būdas sudominti vaikus mokytis be to, ji leidžia ugdyti moksleivių kūrybiškumą ne tik informatikos pamokų metu.

Juozo Tūbelio progimnazijos pedagogai tiki, jog nauji mokymo metodai leis atskleisti šiuolaikinėms technologijoms gabiausių moksleivių talentus bei padės pasiruošti ateities darbo rinkai. Be to, tokios klasės įrengimas dar ne paskutinis planuojamas modernus projektas šioje mokykloje. Jau netrukus Juozo Tubelio progimnazijoje duris atvers ir 3D klasė.

gntv

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.