Rokiškėnų automobiliai tvarkingi

Rokiškėnų automobiliai tvarkingi

JP / Panevėžio RAAD nuotr.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Rokiškio rajono agentūros ir Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus darbuotojai, pasitelkę į pagalbą Rokiškio rajono policijos pareigūnus, atliko automobilių išmetamųjų dujų kokybės matavimus.

Matavimai buvo atliekami magistraliniame kelyje Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys, prieš Rokiškio viaduką. Pasirinktinai buvo stabdomi automobiliai su benzininiais varikliais ir matuojamas anglies monoksidas (CO) išmetamosiose dujose bei automobiliai su dyzeliniais varikliais ir matuojamas išmetamųjų dujų dūmingumas. Matavimo metu pareigūnai patikrino 35 transporto priemone.

Aplinkosaugininkai džiaugiasi, kad rokiškėnai važinėja su tvarkingais automobiliais ir, kad iš visų patikrintų automobilių, nebuvo nei vieno automobilio, kad viršytų leistinus ribinius dydžius.

BIC

Beje, aplinkosaugininkai primena, kad Administracinių nusižengimų kodeksas už transporto priemonių, ne keliais judančių mechanizmų ir įrengimų, kurių į aplinkos orą išmetamų teršalų kiekis viršija nustatytus ribinius dydžius, eksploatavimą numato baudas nuo 60 iki 300 eurų. Jei pažeidimas padaromas antrą kartą, pažeidėjui gresia bauda nuo 140 iki 600 eurų.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.