4.3 C
Antradienis, 16 balandžio, 2024

Rezultatyviame mače – „Panevėžio“ ir „Žalgirio B“ lygiosios

LFF Pirmos lygos aštuntajame ture rezultatyviose rungtynėse Panevėžyje vietos „Panevėžys“ sužaidė lygiosiomis 4:4 (2:2) su Vilniaus „Žalgiriu B“.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo svečiai, kurie po Arturo Skuratovičiaus įvarčio 8-ąją minutę išsiveržė į priekį – 1:0. Sužaidus maždaug penkias minutes, vilniečiai jau pirmavo dvigubai, nes sėkmingai ataką užbaigė Justas Lasickas – 2:0. Tačiau net ir atsilikinėdami, panevėžiečiai rankų nenuleido ir kėlinio pabaigoje, 39-ąją minutę, po Giedriaus Tomkevičiaus perdavimo tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Povilas Lukšys ir leido „Panevėžiui“ atsilikimą sušvelninti – 1:2. Aktyviai rungtyniavę šeimininkai priešpaskutinę kėlinio minutę varžovus užklupo dar kartą ir vartininką nuginklavęs Mantas Savėnas leido savo ekipai prieš antrąją rungtynių dalį rezultatą išlyginti – 2:2.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau ir vėl pradėjo „Žalgiris B“. 51-ąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Danielis Romanovskis ir vėl išvedė vilniečius į priekį – 3:2. Tačiau „Panevėžys“ svarstykles ir vėl labai greitai išlygino, kai antrąjį savo įvartį įmušė P.Lukšys – 3:3. 78-ąją minutę vilniečiai mušė dar vieną įvartį į „Panevėžio“ vartus ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Šį kartą įvarčio autoriumi tapo Haroldas Šidlauskas – 4:3. Baigiantis rungtynėms įvarčių karuselė tęsėsi ir toliau. 87-ąją minutę dubliu pasižymėjo M.Savėnas ir dar kartą šiame mače išlygino rezultatą – 4:4. Per likusį rungtynių laiką rezultatas nebesikeitė ir galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias – 4:4.

Rungtynių statistika

Panevėžio „Panevėžys” – Vilniaus „Žalgiris B“ 4:4 (2:2)

Įvarčiai: 8 min. Artur Skuratovič (0:1), 13 min. Justas Lasickas (0:2), 39 min. Povilas Lukšys (1:2), 44 min. Mantas Savėnas (2:2), 51 min. Daniel Romanovskij (2:3), 59 min. Povilas Lukšys (3:3), 78 min. Haroldas Šidlauskas (3:4), 87 min. Mantas Savėnas (4:4).

Įspėjimai: 22 min. Dominykas Donėla – geltona kortelė („Panevėžys“), 39 min. Lukas Valvonis – geltona kortelė („Žalgiris B“), 50 min. Marius Suvaizdis – geltona kortelė („Panevėžys“), 84 min. Julius Momkus – geltona kortelė („Žalgiris B“), 90 + 1 min. Faustas Valiūnas – geltona kortelė („Panevėžys), 90 + 2 min. Lukas Valvonis – raudona kortelė („Žalgiris B“).