Respublikiniame rašinio konkurse net trys laureatai iš „Žemynos“ progimnazijos

Respublikiniame rašinio konkurse net trys laureatai iš „Žemynos“ progimnazijos

Aušra VAITKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Jau tryliktą kartą Lietuvos sporto muziejus organizavo mokinių rašinio konkursą apie Lietuvos sportininkus. Ne pirmus metus šiame konkurse dalyvavo ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai, nes sportui mūsų mokykloje skiriama daug dėmesio,  geriems sportininkams jaučiama pagarba.                                                                               

Praėjusių metų rašinio konkurso tema, pasak organizatorių, buvo ypatinga – „ Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“.

Nelengva, tačiau pamąstyti apie gėrį, kilnią viltį, nelengvų darbų esmę bei prasmę ir dalyvauti šiame rašinio konkurse ryžosi net vienuolika „žemyniečių“.

BIC

Šią savaitę Lietuvos sporto muziejuje vyko mokslinė-praktinė konferencija, kurioje muziejaus direktorius Pranas Majauskas, pasveikinęs konkurso dalyvius ir jų mokytojus, pasidžiaugė, kad konkursas pasiekė savo tikslą- paskatino mokinius domėtis sportiniu gyvenimu ir pastebėti sportininkų asmenybių ypatumus, vertybes bei poelgius, kurie su pagarba išliktų mūsų atmintyje.

Plačiau apie šių metų rašinio konkursą kalbėjo vertinimo komisijos nariai. Jie išsamiai aptarė konkursinius darbus (jų buvo daugiau kaip du šimtai ), išsakė rašinių privalumus bei trūkumus ir paskelbė nugalėtojus.

Net trys „Žemynos“ progimnazijos mokiniai tapo šio konkurso laureatais. Tai penktokės Austėja Kavoliūnaitė ir  Paulina Kvedaravičiūtė (mokytoja Aušra Vaitkienė) bei septintokas Meinardas Kakanis (mokytoja Dalia Liorančienė).

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti laureatų diplomais ir gražiais prizais.  Neliko be dovanų ir kiti konkurso dalyviai.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.