-0.5 C
Šeštadienis, 20 balandžio, 2024

Rekordinis „Žalgirio“ puolimas parbloškė „Šiaulius“

Kauno „Žalgiris“ (25-3) neatrodė pavargęs po sunkaus lemiamo Eurolygos mūšio prieš Madrido „Real“. Iš Ispanijos sostinės su kelialapiu į ketvirtfinalį grįžę Lietuvos čempionai pergalingą žygį pratęsė vietiniame fronte.

Įspūdingai puolime rungtyniavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje gerino rezultatyvumo rekordus bei 109:83 (39:21, 25:19, 23:21, 22:22) sutriuškino „Šiaulių“ (5-23) krepšininkus.

Dominavę šeimininkai visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 39:21 bei taip pagerino šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą. Negana to, kauniečiai sužaidė ir rezultatyviausią mačo pusę, po kurios pirmavo 64:40.

Antroji susitikimo pusė buvo tik formalumas, bet net ir poilsio lyderiams suteikę jaunieji žalgiriečiai negadino vaizdo aikštelėje. „Žalgiris“ išlaikė triuškinančią persvarą iki finalinės sirenos bei pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą.

109 taškus lapkritį Kauno ekipa buvo įmetusi ir į Prienų „Skycop“ krepšį.

Oficialu: N. Čanakas prie „7bet-Lietkabelio“ vairo stovės ir kitą sezoną