Reguliarųjį sezoną „Lietkabelis“ baigė pralaimėjimu

Nesėkme Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (11/29) klubas, namuose 84:101 (21:27, 23:27, 18:25, 22:22) nusileidęs „Šiaulių“ (18/22) krepšininkams.

„Lietkabelis“ vertėsi be Noah Dahlmano ir Dainiaus Šalengos. Ketvirtfinalyje panevėžiečių laukia dvikova su Kauno „Žalgiriu“. „Šiauliai“ susitiks su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Šiauliečiai šovė į priekį jau nuo mačo pradžios – 10:4. Nors 7-ąją minutę svečių pranašumą buvo dar labiau išaugęs (20:12), bet „Lietkabelis“ ketvirtį baigė sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkų deficitas siekė 6 taškus – 21:27.

BIC

Per 2 pirmąsias antrojo ketvirčio minutes „Šiauliai“ pelnė 8 taškus be atsako ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 35:21. Panevėžiečiai toliau strigo Gedimino Petrausko auklėtinių gynybos gniaužtuose ir skirtumas dar labiau išaugo – 25:44. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes svečiai pirmavo 20 taškų (54:34), bet per likusį laiką taškus rinko tik „Lietkabelis“, todėl įpusėjus susitikimui sumažino deficitą per pus – 44:54.

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ vėl ėmė po truputį tolti nuo persekiotojų ir susikrovė 17 taškų pranašumą – 79:62. Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelis“ buvo priartėjęs (78:89), bet jėgų Gintaro Kadžiulio auklėtiniams pasivyti varžovus neužteko ir jie buvo priversti patirti nesėkmę rezultatu 84:101.

„Lietkabelis“: J.Žuža 18, E.Žabas 17 (7 rez. perd.), M.Kazonas 13 (3/6 tritaškiai), L.Aukštikalnis 12 (6 atk. kam.), Darius Griškėnas 10.

„Šiauliai“: R.Giedraitis 29 (7/10 tritaškiai, 33 naud. bal.), J.Jucikas (7 atk. kam.) ir G.Leonavičius po, R.Olanderis  11 (6 atk. kam.), M.Kumpys 10 (7 atk. kam.).