Regionų aplinkos apsaugos departamentuose – nauji specializuoti skyriai

Regionų aplinkos apsaugos departamentuose – nauji specializuoti skyriai

0

Nuo birželio 1 d. visuose regionų aplinkos apsaugos departamentuose pradėjo veikti 2 nauji specializuoti skyriai – Administracinių bylų nagrinėjimo ir Atliekų ir mokesčių kontrolės.

„Įsteigę specializuotus skyrius regionų departamentuose tikimės, kad pagerės pareigūnų darbo kokybė ir pavyks užtikrinti veiksmingesnę aplinkos apsaugą. Specializuodamiesi konkrečioje srityje pareigūnai pasieks geresnių rezultatų. Be to, didės ir jų darbo skaidrumas, nes nuo šiol protokolus surašinės ir nuobaudas skirs skirtingi pareigūnai“, – sakė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Administracinių bylų nagrinėjimo skyrius nagrinės regiono administracinių teisės pažeidimų bylas pagal pareigūnų ir neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių surašytus protokolus. Taip pat užtikrins priimtų nutarimų vykdymą, skirtų administracinių baudų išieškojimą, rengs dokumentus ieškiniams dėl aplinkai padarytos žalos atlyginimo, kontroliuos žalos išieškojimą iš pažeidėjų ir t.t.

BIC

Atliekų ir mokesčių kontrolės skyrius vykdys mokesčių už aplinkos teršimą apmokestinamosios pakuotės, apmokestinamųjų gaminių, mobilių taršos šaltinių, stacionarių taršos šaltinių ir valstybinių gamtos išteklių kontrolę. Taip pat kontroliuos į vidaus rinką išleistų apmokestinamųjų gaminių, pakuočių ir pakuočių atliekų bei pakartotinio naudojimo pakuočių apskaitą, atliekas naudojančias ar eksportuojančias įmones, turinčias teisę išduoti pažymas.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.