Rajono liberalai apie greitosios sujungimą

Rajono liberalai apie greitosios sujungimą

0

Miesto dienraštyje pasirodęs straipsnis jau gerą dešimtmetį eskaluojama tema – apie Panevėžio miesto ir rajono greitosios pagalbos stočių sujungimą – sulaukė ne tik miesto bei rajono gyventojų, bet ir politikų dėmesio. Minėtame straipsnyje pateikiamas rajono vicemero Antano Pociaus teiginys, kad rajonas greitosios pagalbos stoties miestui lengvai atiduoti neketina.

Taip į vicemero pasisakymą sureagavo Panevėžio rajono savivaldybės Liberalų sąjūdžio frakcija:

„Reaguodami į dienraštyje „Sekundė“ pasirodžiusias Panevėžio rajono savivaldybės vicemero A. Pociaus kalbas, teigiame, kad Liberalų sąjūdžio frakcija šiuo metu apklausia miesto ir rajono greitosios pagalbos stočių specialistus, taip pat ir žmones, norėdami sužinoti jų nuomones apie galimą greitosios pagalbos stočių sujungimą.

BIC

Tik tada, kai bus išnagrinėti apklausų duomenys, frakcija pateiks savo nuomonę. Nors verta paminėti, kad jau dabar gana ryški tendencija, jog žmonės prieš šį sujungimą nėra nusistatę neigiamai – jis jiems netrukdys, jeigu bus pagerinta teikiamų paslaugų kokybė.

Vertinant pastarųjų metų miesto ir rajono greitosios pagalbos stočių veiklą, matyti, kad, esant būtinybei, miesto greitoji dirba rajone, rajono – mieste.

Didžiausia problema Panevėžio rajone – tai greitosios pagalbos ekipažų sumažinimas. Nepaisant to, būtina užtikrinti, kad ir atokiausias gyvenvietes greitoji pagalba pasiektų bent per 30 minučių. Galbūt sujungus greitąsias, pasikeistų kai kurie jų darbo principai, tačiau aktualiausia, kad gyventojai sulauktų būtinos pagalbos.

Rugpjūčio mėnesio viduryje vyks Liberalų tarybos posėdis, jo metu ir bus aptariami aktualiausi klausimai, įskaitant miesto bei rajono greitųjų sujungimą. Kviečiame visas partijas taip pat pasidomėti ir pasiklausinėti, ką mano žmonės.

Laikomės nuomonės, kad pirmiausia reikia atsižvelgti į žmonių nuomones ir poreikius – jeigu išsiaiškinsime, kad jie mano, jog greitąsias sujungti būsią geriau, pasikliausime jų nuomone“.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.