Rajone vyksta akcija „Lietuvai ir man“

Rajone vyksta akcija „Lietuvai ir man“

0

Lietuvos mokiniai ir studentai Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio proga inicijuoja akciją „Lietuvai ir man“. Šios akcijos pagrindinis tikslas – suburti jaunimą, įtraukti mokytojus, tėvus, visuomenę ir netradiciškai paminėti Kovo 11-ąją, pinant trispalves (geltonos, žalios ir raudonos spalvų) draugystės apyrankes ir taip išreiškiant tautos vienybę.

Apyrankių pynimas – fantazijos, kūrybiškumo kupinas užsiėmimas, į kurį kviečiamos įsitraukti visų šalies mokyklų bendruomenės ir mokiniai. Kviečiame prisijungti prie šios akcijos ir nupintas apyrankes Lietuvai atvežti į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją, kurioje akcija vyks iki kovo 11 d. Visos nupintos apyrankės papuoš specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją. Norint užpildyti minėtą konstrukciją reikia 250 tūkst. draugystės apyrankių.

Nuo vasario 10 d. visas švietimo įstaigas, norinčias dalyvauti akcijoje, kviečiame registruotis akcijos tinklalapyje www.lietuvaiirman.lt ir rezervuoti laiką, kada galės atvykti papuošti savo draugystės apyrankėmis Gediminaičio stulpų konstrukciją.

BIC

Nuo vasario 10 d. iki kovo 11 d. visi moksleiviai, ryšintys trispalvę apyrankę, muziejuose lankysis nemokamai. Kovo 6 d. vyks baigiamasis šios akcijos renginys ir koncertas.

Akcijos koordinatorius Panevėžio rajono savivaldybėje – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė kalbos tvarkytoja Birutė Goberienė, el. p. birute.goberiene@panrs.lt,
tel. (8 45) 90 067.

Akcija „Lietuvai ir man“, skirta Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui

Dalyviai:

Berčiūnų pagrindinė mokykla.

Dembavos progimnazija (1 klasė – 5 apyrankės, 2 klasė – 23, 3 klasė – 38, 4 klasė – 5, 5–8 klasės – 35, iš viso 106 apyrankės).

Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla.

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija.

Kurganavos pagrindinė mokykla.

Naujamiesčio vidurinė mokykla (5 klasė – 337 apyrankės).

Raguvos gimnazija.

Ramygalos gimnazija.

Smilgių gimnazija (1-12 klasės – 182 apyrankės).

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla – 70 apyrankių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.