Raguvos seniūnas: „Problemas sprendžiame nuotoliniu būdu“

Raguvos seniūnas: „Problemas sprendžiame nuotoliniu būdu“

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ / "Tėvynės" nuotr.

J. Skorulskis.

Kaip Raguvos seniūnijai sekasi pasitikti karantiną, prie jo prisitaikyti? Komentuoja Raguvos seniūnas Juozas Skorulskis.

– Kaip prie karantino prisitaikė Raguva?

– Manau, kad yra žmonių, kurie dar nesupranta šios situacijos, ypač vyresnio amžiaus žmonės. Jiems atrodo, kad Raguvoje niekada tokių virusų nebuvo ir nebus. Jie drąsesni, mažiau save varžo išeiti iš namų, o kiti – baiminasi labiau. Miestelio gatvės akivaizdžiai tuštesnės: įstaigos nedirba, vaikų mažiau laksto.

BIC

– Kokios dabar pagrindinės seniūnijos problemos?

– Šiuo metu problemų, atrodo, yra sumažėję. Jas stengiamės spręsti nuotoliniu būdu. Daugiausia žmonės vis dar rūpinasi kasimo darbais, vamzdžių tiesimu, taip pat toliau sprendžiami ir socialines pašalpas gaunančių žmonių rūpesčiai.

– Ar gyvenvietėje vis dar tiekiama būtina medicinos pagalba?

– Daktarė Raguvoje dirba nuotoliniu būdu – konsultuoja telefonu, kiekvieno asmens problemos yra sprendžiamos individuliai pagal situaciją. Tačiau žinau, kad Raguvos vaistininkė prieš prasidedant karantinui išėjo atostogų.

– Ar gyventojai susiduria su nepatogumais pasiekti Panevėžio miestą?

– Problemų pasiekti miestą nėra – autobusas kaip kursavo, taip kursuoja. Tiesą pasakius, atrodo, kad Raguva net geriau pasiruošusi karantinui: vakar miesto parduotuvėje mačiau, kad lentynose stinga kruopų, o štai miestelis tokios stokos neturi. Maisto prekių parduotuvė veikia, žmonės čia gali įsigyti būtiniausių dalykų, taip pat vietinės kavinės maistą ruošia išsinešimui. Gana daug žmonių naudojasi šia paslauga.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.