Raguvos gimnazijoje vyko prevencinis renginys „Žvilgsnis“

Raguvos gimnazijoje vyko prevencinis renginys „Žvilgsnis“

Giedrė ŠUMINSKAITĖ ("Tėvynė") / Organizatorių nuotr.

Siekiant atkreipti dėmesį į žalingų įpročių prevenciją, Raguvos gimnazijoje vyko rajoninis prevencinis renginys „Žvilgsnis“, kurį vedė gimnazijos socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė ir Visuomenės sveikatos biuro specialistė Simona Šukė, dirbanti gimnazijoje. Renginys organizuotas bendradarbiaujant Raguvos gimnazijai, Panevėžio rajono pedagoginei psichologinei tarnybai, Rajono visuomenės sveikatos biurui ir Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatui.

Kaip ir kasmet, trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Šiais metais šią dieną nutarė paminėti drauge Raguvos ir Naujamiesčio gimnazijų bei Paliūniškio pagrindinės mokyklos keturios mokinių komandos. Mokinių komandos ir lydintys mokytojai dalyvavo viktorinoje, gilino savo žinias sveikatos, prevencijos, teisinių žinių srityse.

Po pertraukos, antroje renginio dalyje, visi buvo pakviesti į sporto salę. Čia vyko apšilimo mankštos pratimai kartu su Broliais Sportininkais. Vėliau „Degtukų“, „Nerūkalių“, „Žiebtuvėlių“ ir „Obuoliukų“ komandos varžėsi sportinių estafečių rungtyse. Nors varytis balionėlį ir su juo šokinėti, sudėlioti sakinį sekėsi puikiai, tačiau kryžiažodžiai privertė gerai pamiklinti smegenėles.

BIC

Pasukę galvas viktorinoje, pavargę po estafečių, mokiniai vėl susirinko į gimnazijos Teatro menę, kurioje komisija skaičiavo taškus. Bendruomenės policijos pareigūnui Dariui Petraičiui, Sveikatos biuro specialistei Inga Mackelienei ir Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinei pedagogei Edita Kazlauskienei darbas buvo nelengvas, nes komandas skyrė vos keli taškai.

Vis dėlto vieno taško persvara pirmąją vietą iškovojo Raguvos gimnazijos komanda „Žiebtuvėliai“, aplenkę Naujamiesčio gimnazijos merginų komandą „Nerūkalės“. Visos keturios komandos buvo apdovanotos puikiais prizais.

Modelis

AMES

Basakojis

Mano namukas

Musės salto

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.