Raguvoje pasveikinti Panevėžio rajono ugniagesiai

Raguvoje pasveikinti Panevėžio rajono ugniagesiai

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Raguvoje iškilmingai paminėta Šv. Florijono diena. Miestelyje, kurio centrinę aikštę puošia ugniagesių globėjo Šv. Florijono skulptūra, ugniagesių gelbėtojų profesinė šventė minima jau 18 kartą.

Į kultūros centrą susirinkusius Panevėžio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesius sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Arūnas Blaževičius, Raguvos seniūnijos seniūnas Juozas Skorulskis.

Už gerą darbą gesinant gaisrus, prižiūrint gaisrinę techniką bei vykdant ūkinę veiklą mero pavaduotojas įteikė padėkas Krekenavos ugniagesių komandos ugniagesiui Dariui Česevičiui ir Vadoklių ugniagesių komandos vyresniajam ugniagesiui Juliui Juškai.

BIC

Priešgaisrinės tarnybos viršininkas A. Blaževičius už gerą darbą Padėkos raštus įteikė Raguvos ugniagesių komandos ugniagesiui Antanui Vingiliui, Ramygalos ugniagesių komandos ugniagesiams Albinui Janioniui ir Donatui Karpavičiui, Tiltagalių ugniagesių komandos ugniagesiui Kęstučiui Giedrikui, Naujamiesčio ugniagesių komandos ugniagesiui Arūnui Kurlinkui.

Raguvos seniūnijos seniūnas J. Skorulskis apdovanojo Raguvos ugniagesių komandoje ilgiausiai, nuo 1996 m., dirbantį ugniagesį Vidmantą Sakalauską ir nuo 2000 m. dirbantį vyr. ugniagesį Darių Savicką.

Vadoklių ugniagesių komandos ugniagesys Antanas Urbonas ir Gegužinės ugniagesių komandos ugniagesys Pranas Masiulis padėkas atsiėmė iš renginyje dalyvavusio Seimo nario Petro Nevulio rankų.

Šventės dalyviams nuotaikingą koncertą surengė Raguvos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Kukalis“.

Panevėžio rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje dirba 72 ugniagesiai, sudarytos 8 komandos.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.