5.2 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 25 balandžio, 2024

R. Sargūno taurę laimėjo „Avtodor“

Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ ekipa 74:89 (21:21, 22:18, 14:28, 17:22) nusileido Saratovo „Avtodor“ krepšininkams.

Dvikova taškas į tašką vyko kiek daugiau nei du kėlinius – trečiojo 4-ąją minutę rezultatas buvo lygus (52:52), bet tada „Avtodor“ spurtavo 13:0, susikrovė dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

Pralaimėjusiems Eigirdas Žukauskas pelnė 17 taškų, Arnettas Moultrie (7 atk. kam.) ir Nikolajus Žmako – po 11, Maksimas Grigorjevas ir Adas Juškevičius (7 rez. perd.) pridėjo po 9 taškus.

Nugalėtojams Orlando Johnsonas įmetė 16 taškų, Elginas Cookas – 15 (8 atk. kam.), Isaiah Hicksas – 14, Markelis Starksas – 13 (6 rez. perd.), Mouhammadou Jaiteh surinko 10 taškų (8 atk. kam.).