R. Šalaševičiūtė: „Net po taurės vyno iš jūsų gali būti paimti vaikai!“

R. Šalaševičiūtė: „Net po taurės vyno iš jūsų gali būti paimti vaikai!“

JP / LRS nuotr.

R. Šalaševičiūtė.

„Kiek man žinoma, Vilniuje galioja nuostata, kad tėvai, esantys su vaiku, negali būti išgėrę. Galioja vadinamoji nulio promilių nuostata“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ teigs Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.

„Ar tai reiškia, kad esant vaikui negaliu ir taurės vyno išgerti?“ – pasitikslins laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ir sulauks atsakymo, kad jei tokiu atveju kas nors iškvies vaiko teisių tarnybą ir bus nustatytas 0 promilių viršijantis girtumas, yra rizika, kad vaikai gali būti paimti.

Laidoje bus kalbama apie pastarosiomis savaitėmis Lietuvą krečiančius vaikų paėmimo iš tėvų skandalus. Keturių vaikų mama Evelina Geležiūnienė pasakos, kad apie vaiko paėmimą sužinojo atvykusi į darželį, kuriame jai buvo paliktas raštelis.

BIC

„Pirmą kartą sūnų pamačiau po pusės metų. Tėvais jis vadina savo laikinus globėjus, jų vaiko vardą maišo su savo tikrosios sesės vardu“, – pasakos Evelina. Mamai atstovaujanti advokatė Rūta Visocnik prisipažins, kad, perskaičiusi mamai išduotą raštą, kodėl penkiametis sūnus jai iki šiol negrąžintas, ir pati nesupranta, kokios to priežastys.

Tuo metu Seimo narė Dovilė Šakalienė teigs, kad pagal naująjį vaiko nemušimo įstatymą, įsigaliojusį nuo liepos 1 dienos, vaikas Evelinai jau seniai turėjo būti grąžintas. „Problema ne įstatyme ir jo apibrėžimuose, o vykdyme“, – sakys D. Šakalienė

„Ar gali vaikai būti iš jūsų atimti todėl, kad išgėrėte šiek tiek daugiau nei taurę – juk švenčiate gimtadienį, ir nuo šokių bei muzikos tikrai aidi namai? Be to, pykstatės su kaimynu, ir jis jus jau skundė įvairiausioms tarnyboms… Kas bus, jei jis paskambins ir vaiko teisėms?” – klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. tik per LNK.

Basakojis

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.