-2.1 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

R. Meilutytė laimėjo antrąjį aukso medalį Europos čempionate atnaujinta

R. Meilutytė.

Lietuvos plaukimo rinktinės auksinė apdovanojimų lentyna Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate pasipildė dar vienu medaliu.

Šeštadienį vakare Rūta Meilutytė 100 m krūtine finale distanciją įveikė per 1 min 03,79 sek. ir po atkaklios kovos išplėšė nugalėtojos vardą.

Atrankos plaukime penktadienį 100 m krūtine R. Meilutytė įveikė per 1 min. 06,09 sek. ir užėmė 9-ą vietą.

Pusfinalyje ji plaukė daug greičiau – per 1 min. 04,95 sek. ir į finalą prasibrovė su antru geriausiu rezultatu. Tai jau antrasis Londono olimpinės čempionės trofėjus Danijos sostinėje.

Pirmąją Europos čempionato dieną ji laimėjo auksą 50 m krūtine rungtyje.

Pasveikino Lietuvos prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkę Rūtą Meilutytę, Europos plaukimo čempionate Danijoje 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje iškovojusią aukso medalį.

Pasak šalies vadovės, ši nauja pergalė visai Lietuvai kelia pasididžiavimą plaukikės sportiniu meistriškumu, charakterio tvirtumu ir tikros kovotojos, įveikiančios didžiausius uždavinius, dvasia.

Prezidentės teigimu, R. Meilutytė yra geriausias pavyzdys visiems mūsų sportininkams, kaip siekti tikslo.

Panevėžietis A. Šidlauskas varžybose Eindhovene – ketvirtas

Eindhovene – Dano Rapšio triumfas: pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo antrą aukso medalį