R. Karbauskis kelionės į Gruziją formalumus tvarkėsi jau išvykęs

R. Karbauskis kelionės į Gruziją formalumus tvarkėsi jau išvykęs

BNS / BNS nuotr.

R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis praėjusį savaitgalį vykusios kelionės į Gruziją formalumus tvarkėsi jau išvykęs, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

R. Karbauskis į Tbilisį, kur taip pat vyko ir Naisių teatro trupė, išvyko šeštadienį, o Seimo valdybos pritarimą, apklausus jos narius telefonu, gavo tik šį pirmadienį.

Daugiau kaip prieš dvejus metus Seimo valdybos patvirtintame politikų užsienio komandiruočių ir kelionių apraše nurodoma, kad Seimo narys sesijos metu gali išvykti į užsienio keliones (išvykas) Seimo valdybai pritarus. Tvarka numato, kad prašymą Seimo valdybai būtina pateikti likus ne mažiau kaip 10 darbo dienų iki planuojamo išvykimo.

BIC

Seimo vicepirmininkė „valstietė“ Rima Baškienė dienraščiui teigė, jog R. Karbauskio prašymą gavo dar praėjusį penktadienį, tačiau savaitgalį valdyba negalėjusi jo svarstyti.

Pats R. Karbauskis teigė jokio valdybos ar komiteto leidimo neprivalėjęs gauti, nes į kelionę vykęs už savo pinigus, tad šiuo atveju galėjo apsiriboti tik informavimu apie ją.

Kultūros komiteto pirmininkas į Tbilisį vyko Gruzijos parlamento Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės Mariam Jaši spalio 12-osios kvietimu. Nors kvietimas buvo skirtas Kultūros komiteto nariams, tačiau pasak dienraščio, kitų narių šis kvietimas nepasiekė. M. Jaši laiške buvo pranešama ir apie Gruzijoje planuojamą surengti Naisių vasaros teatro trupės pasirodymą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.