„Pyragų diena“ – dešimtmetį gyvuojanti gerumo tradicija kviečia visus prisijungti ir šiemet

„Pyragų diena“ – dešimtmetį gyvuojanti gerumo tradicija kviečia visus prisijungti ir šiemet

JP / TV3 nuotr.

Rytoj, lapkričio 6-ąją, visi geros valios žmonės kviečiami prisijungti prie „Pyragų dienos“ iniciatyvos. „Pyragų diena“ yra didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ dalis. Tradicija kepti pyragus ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas skirti „Išsipildymo akcijai“ gyvuoja jau dešimt metų ir kasmet įtraukia vis daugiau neabejingų žmonių.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Jau septyniolika metų pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti itin sunkiomis ligomis sergantiems ir kitaip likimo nuskriaustiems Lietuvos vaikams.

„Išsipildymo akcija“ – šviesos ir gėrio projektas. Nors rodome ir kalbame apie labai jautrius ir skaudžius dalykus, bet jie suvienija žmones, paskatina ištiesti gerumo ranką ir padėti tiems, kuriems tos pagalbos itin reikia. O rezultatai, kuriuos matome kasmet, džiugina ir įkvepia kartoti šią akciją vėl ir vėl“, – sakė Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė.

BIC

Jau dešimt metų neatsiejama „Išsipildymo akcijos“ tradicija yra „Pyragų dienos“ minėjimas, kuomet visi kepa pyragus, juos parduoda kolegoms, bendradarbiams, bendramoksliams, o surinktas lėšas skiria „Išsipildymo akcijos“ globojamiems vaikams.

„Televizija yra neatsiejama kiekvieno dalis, žmonės tikrai skiria mums daug laiko. Taigi iš pat pradžių „Pyragų dienos“ idėja ir buvo pakviesti tuos žmones padaryti kažką gero kartu. Ir tas indėlis nebūtinai turi būti didelis. Iškepei pyragą ir jau prisidedi prie didelių dalykų įgyvendinimo“, – kalbėjo Laura Blaževičiūtė, kviesdama žmones pasidalinti gabalėliu gerumo ir minėti „Pyragų dieną“.

„Pyragų dieną“ kasmet švenčia vis daugiau Lietuvos įmonių, mokymo įstaigų, tai jau tapo gražia TV3 kolektyvo tradicija, ją aštuntus metus iš eilės minės ir SEB banko darbuotojai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.