5.6 C
Ketvirtadienis, 25 balandžio, 2024

Puolimo banga nubloškė Latvijos klubą

Ketvirtąją pergalę Baltijos krepšinio lygos („Triobet“ BBL) A grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (4/1) komanda, namuose 88:60 (35:8, 10:18, 24:17, 19:17) sutriuškinusi Rygos „Barons“ (0/3) krepšininkus.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios parodė, kas yra aikštės šeimininkai ir šovė į priekį – 9:0. Netrukus šeimininkų pranašumas tapo dviženklis – 12:2. Toliau Gintaro Kadžiulio auklėtiniai pavyzdingai gynėsi ir tolo nuo varžovų ir 6-ąją minutę jau pirmavo 20 taškų skirtumu (23:3), o kėliniui pasibaigus „Barons“ triuškino 35:8.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečių puolimo uraganas kiek prislopo ir tai leido latviams priartėti – 26:45. Iš karto po didžiosios pertraukos „Lietkabelio“ vyrai pelnė 8 taškus be atsako ir įrodė, jog atsipalaiduoti neketina – 53:26. Beveik nepakitęs skirtumas išliko ir po trijų ketvirčių – 69:43.

Ketvirtajame kėlinyje abiejų komandų treneriai suprato, jog mačo laimėtojas jau aiškus, todėl „Lietkabelyje“ rungtyniavo mažiau pasireikšti gaunantys krepšininkai, bet jie ne tik kad neleido „Barons“ priartėti, bet ir dar šiek tiek padidino persvarą. Dvikovą „Lietkabelis“ laimėjo 88:60.

„Lietkabelis“: A. Labuckas (6 atk. kam.) ir J. Love‘as (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 18, B. Woodas 16, V. Vasylius 15, A.V aleika 8.

„Barons“: M. Rhettas 13 (6 atk. kam.), J. Calliste‘as 12, D. Rolandas ir D. Zonne po 7.