Projektą „Kultūra bunda Panevėžio kiemuose“ uždarė nuotaikingieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Projektą „Kultūra bunda Panevėžio kiemuose“ uždarė nuotaikingieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Dvyliktasis ir paskutinis projekto „Kultūra bunda Panevėžio kiemuose“ koncertas šiandien vyko Dariaus ir Girėno g. 16-ojo daugiabučio namo kieme. Koncertavo ypatinga grupė nestokojanti humoro jausmo – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Koncertą panevėžiečiams dovanojo bendrovė „Lietkabelis“.

Dėlioja tolimesnius žingsnius

BIC

Nors projekto iniciatorė Justina Aleknienė sako, kad šiandienos koncertas paskutinis, bet galvoja apie tolesnius žingsnius.

„Visa komanda – „Muzikinis rūsys“, Asta Štaraitė, Miglė Gruzdenė, Dinas Marcinkevičius, Paulius Vizbaras, Arvydas Gudas, savanoriai – norime akimirkai atsikvėpti, susidėlioti tolesnius žingsnius ir skirti laiko paieškai tolesniam projekto įgyvendinimui reikalingų finansavimo galimybių“, – svarstė Justina ir tęsė:

J. Aleknienė

„Daug niuansų lieka už kadro, bet tai, ką matote ir ką girdite, reikalauja mūsų komandos didžiulio atsidavimo. Neskaičiavome nei laiko, nei pastangų, kad kultūra į kiemus atkeliautų kokybiška. Visi dirbo tik iš idėjos, vadinasi, tikėjimas tuo ką daro – stulbinantis. Iniciatyva „Kultūra bunda Panevėžio kiemuose“ sulaukė daug panevėžiečių susidomėjimo. Sulaukiame net kvietimų atvykti už Panevėžio ribų.“

Subūrė rėmėjus

J. Aleknienė pasidžiaugė ir šios iniciatyvos rėmėjais: prekybos centras „Vasaris“, www.tokskitoks.lt, „Joalda“, „SDG Kodas“, radijo stotis „Pulsas“, AB „Lietkabelis“, kavos namai „Kavalierius“, mineralinis vanduo „Suliko“, „Natūralios sultys“, Panevėžio centrinis turgus ir naujienų portalas JP.

Geras iniciatyvas būtina palaikyti

Paskutinį iniciatyvos koncertą panevėžiečiams dovanojęs bendrovės „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas sako, kad net neabejojo, jog reikia paremti unikalų projektą „Kultūra bunda Panevėžio kiemuose“.

S. Gailiūnas.

„Žmonės gyvena įtampoje, o tokie koncertai suteikia pozityvo, kurio šiomis dienomis labai reikia. Be to, grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nestokoja humoro ir jų atliekami kūriniai tikrai pakelia nuotaiką. Ši jaunų panevėžiečių idėja – puiki ir tokias iniciatyvas būtina palaikyti bei skatinti. Kuo daugiau panašių renginių, tuo geriau. Ne veltui sakoma: žmonėms reikia ne tik duonos, bet ir žaidimų, o šis žaidimas – geras“, – teigė S. Gailiūnas.

Generuoja idėjas

Prie iniciatyvos prisidėjusi pokylių namų „Vasaris“ vadovė Miglė Gruzdenė neslėpė, kad ši idėja sugeneravo kitas – būsimas idėjas.

M. Gruzdenė.

„Mintyse dėliojasi toks reziumė: pamačiau nemažai improvizacijų, išgirdau dar negirdėtų duetų, trio, kvartetų pasirodymų. Klausiausi atlikėjų, instrumentalistų, gėrėjausi mūsų savanorių darbu, pažindinausi ir daug bendravau. Sutikau daug šiltų žvilgsnių, palaikančių mirktelėjimų, virtualių ir ne tik „apkabinimų“. Galvoje generuojasi bemaž tūkstantis idėjų. Tačiau svarbiausia, kad galima štai taip, tiesiog iš nieko, kurti šventę“, – kalbėjo M. Gruzdenė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.