Profesinių mokyklų mokiniai varžėsi dainų konkurse

Profesinių mokyklų mokiniai varžėsi dainų konkurse

Vilda LUKAITYTĖ / Arūno REVOTO nuotr.

17358620_1356139734409470_1491619139466453937_oPanevėžio muzikiniame teatre vyko VIII-asis respublikinis dainų konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos 90-iui paminėti.

Respublikiniame dainų konkurse dalyvavo mokiniai iš visų Lietuvos profesinio rengimo mokyklų. Kaip naujienų portalui JP teigė Panevėžio M. Rimkevičiaitės paslaugų ir verslo mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis, toks panevėžiečių organizuojamas dainų konkursas Lietuvoje yra vienintelis.

„Reikia nepamiršti, kad profesinio ugdymo mokyklose mokiniai nėra mokomi muzikos specialybių, tad dainų konkurse ansambliai ir solistai šiam konkursui ruošiasi savarankiškai“, – pasakojo T. Anilionis.

BIC

Festivalio metu scenoje pasirodė 15-os profesinio rengimo mokyklų mokiniai. Iš viso VIII-asis dainų konkursas sulaukė net 71 dalyvio.

„Į konkursus susirenka tikrai nemažai žiūrovų, ne tik iš įvairių įstaigų, tačiau ir iš miesto bendruomenės. Visada džiugu, kai jaunųjų atlikėjų pasiklausyti ateina žiūrovai iš Šv. Juozapo globos namų, tremtiniai“, – pasakojo viena iš renginio organizatorių Loreta Masiliūnienė.

„Šiuo dainų konkursu norime parodyti, kad profesinio ugdymo mokyklų jaunimas toks pat kaip ir kitų mokyklų moksleiviai. Profesinių mokyklų moksleiviai taip pat dalyvauja kultūrinėje veikloje“, – teigė M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos direktorius T. Anilionis.

Konkurso nugalėtojais buvo skelbiami solistų ir ansamblių grupėje. Solistų grupėje pirmąją vietą užėmė Neringa SukauskaitėVilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro solistė. Vadovė Lina Vaitkuvienė.

Antroji vieta atiteko Marijai Butnoriūtei iš Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus. Vadovai Milda Tenienė ir Algirdas Urnikis.

Trečiąją vietą užėmė Austėja Strazdaitė, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos solistė. Vadovas Virginijus Sereika.

Ansamblių grupėje nugalėtojomis tapo Otilija Kavaliauskaitė, Greta Pikūnaitė, Alytaus profesinio rengimo centro duetas. Vadovė Egidija Pocienė.

Antra vieta atiteko Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ansambliui. Vadovai Milda Tenienė ir Algirdas Urnikis.

Trečiąją vietą užėmė Domantė Valaitytė ir Agnė Guntulytė, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos duetas. Vadovė Regina Gabrėnienė.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.