Pristatyta, kaip galėtų pasikeisti vieni svarbiausių Panevėžio miesto objektų

Pristatyta, kaip galėtų pasikeisti vieni svarbiausių Panevėžio miesto objektų

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

J. Miltinio dramos teatre atidaryta VGTU Architektūros fakulteto IV kurso studentų pirmojo semestro kursinių darbų paroda. Pristatytos idėjos, kaip galėtų pasikeisti vieni svarbiausių miesto objektų – „Panevėžio“ viešbutis ir J. Miltinio dramos teatras.

„Malonu matyti Jus, susirinkusius į šios išskirtinės parodos atidarymą. Išskirtinės, nes esame viename projektuojamame objekte, o pro langus matome kitą. Per artimiausius metus Panevėžio viešosios erdvės akivaizdžiai pasikeis, taps funkcionalesnės ir patrauklesnės panevėžiečiams bei miesto svečiams. Džiugu, kad Panevėžio atsinaujinimu užsikrėtė ir jaunieji kolegos studentai bei jų dėstytojai. Jūsų pasiūlytos idėjos viešbučio ir teatro atnaujinimui maloniai stebina savo drąsa, modernumu ir veržlumu. Dėkoju Jums už dėmesį mūsų miestui. Tikiuosi, kad šis projektas taps gražiu štrichu tolimesniame mūsų bendradarbiavimo kelyje, kad turėsime ne vieną galimybę kartu keisti Panevėžio miesto rūbą“, – sakė meras R. Račkauskas.

BIC

Ši iniciatyva – dar vienas aukštųjų mokyklų indėlis į Panevėžio miesto savivaldybės 2017 m. pradėtą projektą „Panevėžiečių dialogą skatinantys reiškiniai. Atnaujinkime miesto kostiumą“.

VGTU architektūros studentai dalijasi mintimis, kaip atnaujinti du visiems panevėžiečiams puikiai žinomus, Laisvės aikštės užstatymą formuojančius pastatus. Šios iniciatyvos rėmėjai Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio statybos trestas.

Projektas „Panevėžiečių dialogą skatinantys reiškiniai. Atnaujinkime miesto kostiumą“ ir toliau kviečia architektus, dizainerius, meno žmones, menų mokyklų mokytojus, mokinius, studentus, visus norinčius, galinčius kurti Panevėžio atsinaujinimo simbolius.

Kurti miesto rūbą, nešti savo idėjas, pasiūlymus į miesto Savivaldybę, siųsti vizijas, maketus, piešinius.

Renginio akimirkos

Šiauliu arena

Šiauliu arena

Lukdas

Dizainas

Sirse

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.